reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2020

reklama
Hej:)
@Piernik98 jak tam dziś samopoczucie,lepiej jest?

Ja wczoraj też juz nie miałam siły pisać, zamieszanie z forum,potem praca.
Czekam na zaproszenie do prywatnej,jak dziewczyny się ogarną ,chyba,że nie mialam jeszcze 50 postów,to poczekam tutaj;)

Kto dzisiaj wizytuje?✊

Wszystkim dziewczynom z wczoraj serdecznie gratuluję,pięknie bobasy urosły😍
 
Hej. U mnie pięknie słońce świeci 🌞ale na popoludniu zapowiadają deszcz .☔ Wczoraj mialam jakis taki dziwny dzien od poniedzialku wieczor do wczorajszego poznego popoludnia tylko bym płakała. Mąż sie pyta co się stało czy mnie cos boli a ja ze nic i tak caly dzien dopiero pozniej mi samo przeszlo i humor wrocil. Szlam do sklepu i po drodze tez wyłam nie umialam sie opanowac ale wstyd😡 Straszne co te hormony z nami robią 😀
 
Dzień doberek,
U nas znowu pada. Wiem, że deszcz potrzebny, ale to już chyba przesada..



Co się stało? Znowu teściowa? Dawaj ją tu na forum, to przemówimy teściowej do rozumu 😁
Tesciowa tez 😂😂😂 ale tak ogolnie, sprawy finansowe czlowieka dobijają. Przez wirusa narzeczony mial obciętą pensję a w kwietniu mial dostac spory awans....to mu jeszcze szefowa obciela bo restauracje zamknela i teraz mu mowi ze dopiero da mu wiecej w pazdzierniku bo musi sie "odbić bo sporo stracila", no i w pazdzierniku mamy zmieniac mieszkanie na jakies inne bo noe wyobrazam sobie urodzic i mieszkac z tesciową, bo chyba bym nie wytrzymala psychicznię, napewno bym nie wytrzymala psychicznie...bo jak bede potrzebowac rad to sobie do swojej mamy zadzwonie, do kobieyy ktora umiala wychowac 3 dzieci i od ponad 20 lat zajmuje siw noworpdkami w szpitalu a nie "rady" tesxioqej ktora kazdego by pouczala a swoje dzieci malutkie zostawila i wyjechala....zresztą ja nie potrzebuje nikogo do opieki nad dzieckiem i nie bede potrzebowala napewno jej i w zyciu o to nie poproszę, juz ustalone mam z narzeczonym ze jesli wydarzy sie taka sytuacja to w zyciu nie pozwole tesciowej na zajecie sie naszym dzieckiem...i zrobie wszystko aby tak bylo!!!
 
reklama
Cześć dziewczyny :)
Ja opalam wszystko poza brzuchem i twarzą ;) choć w tym roku mamy przewagę deszczowych dni niestety. Smaruje się Piz buin spf 50 zostało mi z grudnia. Póki co żadne przebarwienia sie nie pojawiły a skóra ładnie wygląda, taka muśnięta slońcem :) Dodam, że mam jasna karnację i cięzko mi sie opalić na brązowo 😄
Jeżeli dziś wizytujecie, kciuki zaciśnięte :)
 
Do góry