reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2020

reklama
Hej Dziewczyny :) widzę, że zrobiło się lekkie zamieszanie na forum🙄 mam nadzieję, ze wszystkie się odnajdziemy. Ja się urlopuje :)
Co uważacie na temat opalania w ciąży?
 
Hej Dziewczyny :) widzę, że zrobiło się lekkie zamieszanie na forum🙄 mam nadzieję, ze wszystkie się odnajdziemy. Ja się urlopuje :)
Co uważacie na temat opalania w ciąży?
Filtr 50 to na pewno 😄 ja wogole miałam taka historie, pierwszy ciepły weekend pojechaliśmy na rowerki wodne mega słońce a parę dni na obu rekach wyszły mi symetryczne brązowe plamy!! Stres na maxa co to jest bo skóra zmieniała kolor i to na obu rekach 😂 okazało się że właśnie reakcja hormonów na slonce ☺️ lepiej uważać wg mnie :)
 
Hej Dziewczyny :) widzę, że zrobiło się lekkie zamieszanie na forum🙄 mam nadzieję, ze wszystkie się odnajdziemy. Ja się urlopuje :)
Co uważacie na temat opalania w ciąży?
Ja opalałam jedynie nogi ale też nie mocno bo bardzo bałam się przebarwień zaczęły mi się robić w okolicy kolan, szyi i obojczyków, wyglądałam jak bym była brudna 😒
 
Witajcie dziewczyny Miłego słonecznego dnia życzę 😄
Za wszystkie które mają dziś wizyty - trzymam kciuki I czekam na dobre wiadomości!
Znów nie mogę spać powoli staje się to kurtyną że rankiem przewraca się od 3 lub 4 a wieczorem padam już o 20😕
 
Miłego urlopu ! [emoji4] Ale co do opalania to właśnie uważaj, przede wszystkim na buzię i brzuszek to SPF 50 aplikuj co 1,5 - 2 h, brzuszka się w ogóle nie powinno opalać, żeby nie podejrzewać właśnie dziecka, sama na słońcu nóżki czy ręce smaruj 30 ale uważaj na przebarwienia i na by nie nastąpiło zbyt duże rozszerzenie naczyń krwionośnych.
Hej Dziewczyny :) widzę, że zrobiło się lekkie zamieszanie na forum[emoji849] mam nadzieję, ze wszystkie się odnajdziemy. Ja się urlopuje :)
Co uważacie na temat opalania w ciąży?
 
reklama
Ja mam tak teraz, tylko że wcale się nie opalam. Słońce mnie łapie i zaraz przebarwienia ,najgorzej na twarzy i dekolcie 😐

Mam tak całe życie 🙈 W ubiegłym roku się spieklam na raka, cierpiałam tydzień, a po tygodniu znowu biała jak ściana 😬 Teraz unikam raczej słońca :) Muszę kupić jakiś filtr, polecacie coś dla kobiet w ciąży?
 
Do góry