reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2020

reklama
Cześć dziewczyny :)
Ja też miałam ten problem z rana i myślałam, że usunięto forum. A od rana zrobił mi się mętlik w głowie... powtórzyłam test pappa i z nowego wyniku mam ryzyko obliczone 1:2000. W pierwszym badaniu wyszło mi 1:240. I zasatanawiam się terez, czy poszerzać diagnostykę? W sumie chcieliśmy robić test sanco teraz w tym tygodniu a teraz to już sama nie wiem...
 
Dziewczyny a powiedzcie mi jak często używacie detektora tętna? Ja mam od soboty użyłam dwa razy😁 a tak mnie korci codziennie wieczorem, żeby usłyszeć serduszka maluszkow ale nie wiem czy to zbieg okoliczności czy po prostu chwilkę ja szuka się tego tętna to chcąc nie chcąc ten brzuch się masuje to pobolewa mnie w tych miejscach gdzie są maluszki i mam trochę stracha, chociaż wszędzie piszą że to nie szkodzi
 
Ja mialam....telekonsultację z fizjoterapeutką po wizycie na prenatalnym (taki gratis). Nastraszyla mnie stozkiem i rozejsciem sie miesmi brzucha i teraz mam stresa o to jak wstaje, czy nie obciazam itd. 😅
To jest jedyna rzecz, jakiej się obawiam w ciąży. Rozstępy mnie nigdy nie ruszały, ale brzuch zawsze miałam piękny, zbity i płaski i chciałabym żeby tak pozostało :(

Wycięło mnie na kilka dni, jakoś wysiadłam psychicznie ostatnio.
Jako, że ze mnie raczej ekstrawertyk i wolę jak coś się wokół mnie dzieje, to zostaliśmy teraz we dwójkę na Mazurach i mi tak smutno i cicho :c
 
reklama
Do góry