reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2020

reklama
Napewno beda Cie teraz czesciej kontrolowac i samej Cie z tym nie zostawia. Skoro juz wiedza, ze istnieje takie ryzyko to na pewno maja jakies sposoby na to zeby utrzymac ciaze jak najdluzej i dbac o wage dziecka. Mysl pozytywnie, bo dzidzia to czuje 😘

Staram się :) dziękuję
Ja chyba przez to że lekarz nie powiedziała o wszystkich możliwościach poczułam się trochę niedoinformowana.

Teraz ja melduję co u mojego bobo i u mnie😁 maleństwo waży już 200 gram, serduszko bije choć nie wiem jak szybko, na USG fajnie się ruszało ale niestety nadal nie mam pewności kto tam mieszka bo bobas (chyba na złość matce) zakrył krocze swoją piętą 🤦 pani doktor długo próbowała podpatrzec co ma między nozkami i ostatecznie skłania się ku dziewczynce ale przez tą piętę powiedziała, że musimy poczekać do kolejnej wizyty. Także mam mętlik w głowie i kolejną nadzieję na córkę 😉 wygląda na to, że z wyprawka nadal muszę poczekać 🙈
Pytałam też o moją szyjkę bo w poprzedniej ciąży mi się skracała i na razie jest ok więc mi ulżyło. Minus taki, że strasznie mnie zabolało jak próbowała złapać na USG wymiar szyjki. Ostatecznie nie dopytalam ile ma ale wiem, że jest ok i to mi wystarczy.
Kolejna wizyta, tym razem prywatna i na lepszym sprzęcie za 2 tygodnie 🙂

Czestobdziewczynki takie wstydniesie. Chlopcy lubią pokazać co mają 🤣

To może już się skrzep rozpuszcza [emoji3590] trzymam kciuki

No może tak być, tylko jeśli już nie ma A był to zabiorą zastrzyki I znowu za jakiś czas się zacznie. Mówiła że jak znajdą to zastrzyki cala ciaze. Ehh
No i jak nie znajdą to nie mówili o dalszej diagnostyce.
 
To u mnie podobnie,mam zalene ale tylko w łazience,zrobił mi się od tego grzyb,nie widzialam tego wcześniej bo jest on nad geberytem i tam na górze stoi pralka.Mieszkanie kupione w sierpniu,remont całego mieszkania zrobiony a z grzybem nie jest takie proste i kto mi za to zapłacić,sąsiad...hmmm,co prawda mieszkanie ubezpieczeone,ale nie wiem czy od czegoś takiego🙄
Większość ubezpieczeń mieszkaniowych obejmuje zalanie - jednak to przydarza się najczęściej. Ale warto sprawdzić OWU bo lubią kryć jakieś kruczki prawne :/
 
Cieszę się że z maluszkami mam dzisiaj wizytujących jest wszystko dobrze 😁 nadrobilam dzisiejsze zaległości. Przyjechałam na Warmie i całe dnie mogę spać 😭.
Od piątku męczył mnie bób ale nie mogłam nigdzie dostać 😭 dzisiaj do mnie przyjechał az 280km 😍 miałam na obiad i kolacje a potem poprawiłam jeszcze czereśnią😍 nawet humor po nieudanej próbie gofrow mi się poprawił 😍
Ja od dwóch tygodni szukam bobu i nigdzie nie ma :(:(
 
reklama
Do góry