reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2020

No ale jak można nie pokazać dzidziusia, żeby popatrzeć..😥 nie rozumiem tego 😡 przecież ci lekarze wiedzą jak na to czekamy...
Też nie dostałam zdjęcia na prenatalnym;( ale dziś idę prywatnie do mojego gina i napewno mi da jedna fotkę. Także nie mogę się doczekać . Tylko żeby ładnie się ułożyła. Najprawdopodobniej będzie dziewczynka , dowiedziałam się w zeszłym tygodniu;)
 
reklama
To są np xs :) one są dobre na teraz :D
 

Załączniki

  • received_1186315301719891.jpeg
    received_1186315301719891.jpeg
    213,2 KB · Wyświetleń: 67
Dzięki dziewczyny [emoji3590][emoji3059]
Prenatalne na nfz ale tutaj były takie laski co prywatnie także. Po prosty oni nawet sobie nie drukują tylko wszystko zapisują w sytemie. Szkoda, że nie mogłam popatrzec. Dobrze, że w przyszly wtorek mam normalną wizytę u swojej (też na NFZ) ale Ona to obraca do mnie monitor i chociaż nie daje zdjęć to zostawia obraz na monitorze żebym mogła fotkę cyknac.

Byłam już u Pani genetyk i od razu mnie umówiła na omówienie wyników pappa za tydzień. Bo jestem stara...na szczęście nie tak dokladnie ujęła tylko nieco milej...

Teraz czekam do laboratorium... mają przerwę do 11... także poczytam Was i nadrobię co nieco [emoji6]
Dziękuję bardzo za wszystkie kciuki [emoji16]
 
Ja mam ale mam astme, która od 2 mca sie strasznie zaostrzyla (razem z alergią zresztą), wiev czuje sie jakby ktos mi siedzial na klatce piersiowej przez te hormony :/
Tez tak czuje jak bym nie mogła złapać pełne odetchę piersiami aż mnie dusi wczoraj miałam atak z godzinę mnie męczył kaszel strasznie. Ale lekarz nic ban to nie poradził hormony i tyle. 🤷🏼‍♀️
 
Dzięki dziewczyny [emoji3590][emoji3059]
Prenatalne na nfz ale tutaj były takie laski co prywatnie także. Po prosty oni nawet sobie nie drukują tylko wszystko zapisują w sytemie. Szkoda, że nie mogłam popatrzec. Dobrze, że w przyszly wtorek mam normalną wizytę u swojej (też na NFZ) ale Ona to obraca do mnie monitor i chociaż nie daje zdjęć to zostawia obraz na monitorze żebym mogła fotkę cyknac.

Byłam już u Pani genetyk i od razu mnie umówiła na omówienie wyników pappa za tydzień. Bo jestem stara...na szczęście nie tak dokladnie ujęła tylko nieco milej...

Teraz czekam do laboratorium... mają przerwę do 11... także poczytam Was i nadrobię co nieco [emoji6]
Dziękuję bardzo za wszystkie kciuki [emoji16]

Najważniejsze, ze wszystko dobrze ❤️🥰 a na dzidziolka popatrzysz za tydzień w takim razie 😘☺️
 
reklama
Do góry