reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2020

Z obiadami też mam problem 🙄 Nie mogę znieść ryby, a ileż można jeść indyka albo kurczaka 😬 Chociaż ostatnio często robię zupy krem, paprykową, dyniową, brokułową itp :)
Zupy krem tez króluja u mnie i jarzynowe.. Ale ilez można 😂 Mąż mi mówi, że potrafi gryźć :D
Dzisiaj chyba kupie wołowinę i zrobię burgery... A jutro może pulpety w sosie z kasza? Hmm... 🙄🙄
U mnie o dziwo nie pada ale jest bardzo brzysko. Ostatnie 2 dni przepadało bez przerwy. Taki kanał z malego strumyczka rwąca rzeka 😱 u mnie tez brak pomyslu na obiadek.
Tutaj tez caly czas nam alerty przychodzą powodziowe :o przedtem, ze susza.. Teraz powódź
Nie zamówiłam na vinted te Lidlowskie (z metkami,nowe i nieużywane za 10 zł za sztuke :o wzięłam dwie pary jeansów i jedne legginsy
Te lidliwskie maja mega rozmiary duże :/
Kupilam leginsy xs a w paczce bylo M :o i chyba będę je miala na sam grudzien.. Takie sa duze :o
 
reklama
Lidl ma zdecydowanie zawyżoną rozmiarówkę.



W sobotę śniło mi sie ze urodziłam jakos w połowie ciąży synka🙈 i był ze mną w domu, ale musiałam kupować mm, bo nie miałam pokarmu, bo tak wcześnie sie urodził 😥😥 chyba przez to, ze akurat w ten dzien ogladalam mm na półkach.

A dzisiaj śniło mi się, ze kupowałam pampersy w biedronce, które kosztowały 19,99 ale pani nie mogła ich normalnie wbić na kasę i pokazywało ciągle 481zl 😆😆
 
Dzień dobry wszyatkim😊 ja dzisiaj nocka nie przespana więc jestem bez sił 🙄
Za wszystkie wizytujące trzymam kciuki ✊✊✊
U mnie też słabo z nocka. Synek wstawał z 5 razy. A jak jestem niewyspana to i humor niezbyt fajny. Mąż miał nockę więc w nocy sama musiałam do młodego latać no i teraz on śpi a ja włączyłam pranie (mimo, że zaraz będzie lało) ale chciałam się trochę ogarnąć a syn lubi siedzieć przed pralka i patrzeć jak się tam wszystko kręci 🙈😁

Ja na swoim zdj profilowym mam strój z h&m, jednoczęściowy z falbanka na jedno ramie , kupiłam online zima, jakoś niedużo kosztował a dobrze wyglada , na ciąże tez myśle ze ok.
Piękny jest ten Twój strój 🙂

A jakiś bazarek? Czasem w dobrej cenie można upolować :)



O to u mnie będzie tak samo 😂 z HM? Pokażesz? 😁
Za późno się ogarnęłam, że potrzebuje stroju bo u nas bazarek jest tylko w czwartki i soboty 🙄

Zupy krem tez króluja u mnie i jarzynowe.. Ale ilez można 😂 Mąż mi mówi, że potrafi gryźć :D
Dzisiaj chyba kupie wołowinę i zrobię burgery... A jutro może pulpety w sosie z kasza? Hmm... 🙄🙄

Tutaj tez caly czas nam alerty przychodzą powodziowe :o przedtem, ze susza.. Teraz powódź

Te lidliwskie maja mega rozmiary duże :/
Kupilam leginsy xs a w paczce bylo M :o i chyba będę je miala na sam grudzien.. Takie sa duze :o
Uśmiałam się jak przeczytalam o Twoim mężu, który ma dosyć zup 😂
 
Dzień dobry dziewczyny 😊 trzymam kciuki za wizytujące dzisiaj 👍 ja na śniadanie dzisiaj wcinam gofry z truskawkami 😊 a na obiadek zrobię mężowi golonke bo już prosi o nią jakiś czas ale mnie po takich ciężkich rzeczach bardzo mdli więc dla mnie będzie gotowany kalafior 😉
Miłego dnia życzę chociaż pogoda rzeczywiście paskudna
 
Rany ale mała wariuje mi w brzuszku 😂 obudzila sie chyba bo jem sniadanie 😅 czuje ją najmocniej od kiedy poczulam pierwszy raz. Wiadomo nie są to nie wiadomo jakie kopniaki czy doznania 😂ale niesamowite to jest. Nie wiem czy tylko mnie tak to ekscytuje ale no szok jakie to niesamowite uczucie😂 wlasnie i dzis wkraczamy w 16 tydzien 🥰 co za wspaniale rozpoczecie dnia...nie wiem ale ja az lzy w oczach mam 😂😂😂
Jejku ale zazdroszczę ❤ Tez już bym chciała poczuć! Od kilku dni mam takie momenty ze maksymalnie skupiam się na swoim ciele i próbuje to poczuć 🤦🏼‍♀️ No przecież sama tego nie wywołam wiem
U mnie deszcz juz tyle dni, że aż dołujące to jest.. Przynajmniej ja mam spanie jak nie wiem i dopiero się obudzilam :)
Juz sama nie wiem co wymyslac na sniadania i obiady bo juz mi brakuje weny..
Macie jakieś pomysły na obiad?
Ja dziś robię lasagne bo naszła mnie ochota 😁
 
Jestem dziewczyny po usg. Czekam teraz do genetyka i na pobranie krwi.
Lekarz mnie podusił niemiłosiernie (eh ten mój tłuszczyk) ale badanie trwalo ok. 10 minut. Nie widziałam monitora, nie robił zdjęć. Powiedział tylko, że na chwilę obecną nie ma sie do czego przyczepić.
Ryzyko T21 podstawowe z racji wieku 1:73 (tak jak mi wyszło na stronie fmf), skorygowane po usg do 1:540.
Teraz jeszcze pappa...

Dzisius ma 63,1 mm, NT 2,0 mm, kość nosowa obecna, serducho 164 u/min.
 
Co do legginsów z Lidla to xs na mnie jest ok :) materiał też mi się podoba. Pas faktycznie jest wysoko ale ja już się przyzwyczaiłam do takich spodni ciążowych i mi to nie przeszkadza a jak mam dzień, że mnie to drażni to wywijam. Nosze je tylko jak jest chłodno jak jest ciepło to wskakuje w sukienki. No i powiem szczerze, że wolę taki wysoki pas niż taki, który się kończy w połowie brzucha bo tamte mi się odciskają niestety a też niby ciążowe (zamawiałam je z allegro).
 
Jestem dziewczyny po usg. Czekam teraz do genetyka i na pobranie krwi.
Lekarz mnie podusił niemiłosiernie (eh ten mój tłuszczyk) ale badanie trwalo ok. 10 minut. Nie widziałam monitora, nie robił zdjęć. Powiedział tylko, że na chwilę obecną nie ma sie do czego przyczepić.
Ryzyko T21 podstawowe z racji wieku 1:73 (tak jak mi wyszło na stronie fmf), skorygowane po usg do 1:540.
Teraz jeszcze pappa...

Dzisius ma 63,1 mm, NT 2,0 mm, kość nosowa obecna, serducho 164 u/min.
robiłaś w Bydgoszczy? Dobrze pamiętam ?
 
U mnie też słabo z nocka. Synek wstawał z 5 razy. A jak jestem niewyspana to i humor niezbyt fajny. Mąż miał nockę więc w nocy sama musiałam do młodego latać no i teraz on śpi a ja włączyłam pranie (mimo, że zaraz będzie lało) ale chciałam się trochę ogarnąć a syn lubi siedzieć przed pralka i patrzeć jak się tam wszystko kręci 🙈😁


Piękny jest ten Twój strój 🙂


Za późno się ogarnęłam, że potrzebuje stroju bo u nas bazarek jest tylko w czwartki i soboty 🙄


Uśmiałam się jak przeczytalam o Twoim mężu, który ma dosyć zup 😂
Oczywscie powiedział to mega delikatnie 😂😂 ale trudno i tak dzisiaj będzie zupa krem 😂
Jejku ale zazdroszczę ❤ Tez już bym chciała poczuć! Od kilku dni mam takie momenty ze maksymalnie skupiam się na swoim ciele i próbuje to poczuć 🤦🏼‍♀️ No przecież sama tego nie wywołam wiem

Ja dziś robię lasagne bo naszła mnie ochota 😁
Oooo lasagne! Mam płaty... Moze zrobie w tym tygodniu :)
Jestem dziewczyny po usg. Czekam teraz do genetyka i na pobranie krwi.
Lekarz mnie podusił niemiłosiernie (eh ten mój tłuszczyk) ale badanie trwalo ok. 10 minut. Nie widziałam monitora, nie robił zdjęć. Powiedział tylko, że na chwilę obecną nie ma sie do czego przyczepić.
Ryzyko T21 podstawowe z racji wieku 1:73 (tak jak mi wyszło na stronie fmf), skorygowane po usg do 1:540.
Teraz jeszcze pappa...

Dzisius ma 63,1 mm, NT 2,0 mm, kość nosowa obecna, serducho 164 u/min.

Wszystko dobrze ❤️ mega sie ciesze! Tylko szkoda ze bez zdjecia, ja to zawsze jak wiesniara sie upominam o zdjecia :d
 
reklama
Gratulacje [emoji173][emoji873]
Jestem dziewczyny po usg. Czekam teraz do genetyka i na pobranie krwi.
Lekarz mnie podusił niemiłosiernie (eh ten mój tłuszczyk) ale badanie trwalo ok. 10 minut. Nie widziałam monitora, nie robił zdjęć. Powiedział tylko, że na chwilę obecną nie ma sie do czego przyczepić.
Ryzyko T21 podstawowe z racji wieku 1:73 (tak jak mi wyszło na stronie fmf), skorygowane po usg do 1:540.
Teraz jeszcze pappa...

Dzisius ma 63,1 mm, NT 2,0 mm, kość nosowa obecna, serducho 164 u/min.
 
Do góry