reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Grudniowe mamy 2020

To zerknij w sinsay albo moze jakies reserved, House . Ja kupilam w zeszłym roku chyba za 60 zl na wyjazd i oddzielnie gora oddzielnie dol, wiec to akurat było fajne :)
Patrzyłam na stronkach i nie znalazłam nic ciekawego. Musiałabym poprzymierzac. Utrudnieniem jest to, że mieszkam w małym mieście i u nas nie ma sklepow z sieciowek. Ogólnie ciężko z tymi strojami bo chce coś co zakryje mi brzuszek a bardzo mało mi się podoba jednoczęściowych. Myślałam może o tankini. Sama nie wiem.
 
reklama
Patrzyłam na stronkach i nie znalazłam nic ciekawego. Musiałabym poprzymierzac. Utrudnieniem jest to, że mieszkam w małym mieście i u nas nie ma sklepow z sieciowek. Ogólnie ciężko z tymi strojami bo chce coś co zakryje mi brzuszek a bardzo mało mi się podoba jednoczęściowych. Myślałam może o tankini. Sama nie wiem.
Ja na swoim zdj profilowym mam strój z h&m, jednoczęściowy z falbanka na jedno ramie , kupiłam online zima, jakoś niedużo kosztował a dobrze wyglada , na ciąże tez myśle ze ok.
 
Dzień dobry :) mi przyszły dziś spodnie ciążowe xs i s :) s chyba ma trochę późniejszy czas odłoże bo są luźne. Ale jakoś nie mogę się przyzwyczaić do tego wysokiego pasa :O sięga mi prawie pod same cycki 😂
 
U mnie deszcz juz tyle dni, że aż dołujące to jest.. Przynajmniej ja mam spanie jak nie wiem i dopiero się obudzilam :)
Juz sama nie wiem co wymyslac na sniadania i obiady bo juz mi brakuje weny..
Macie jakieś pomysły na obiad?
Ja jem często omlet z truskawkami😊;jajecznice albo kanapkę z maslem i ogórkiem świeżym😊
 
Mnie w sumie czekają dwa wypady nad jezioro w tym roku i nie wiem co robić ze strojem... myśle, ze na początku lipca to jeszcze dam radę w zeszlorocznym ale w sierpniu to nie wiem... daj znać co ciekawego bo tez nie lubie kupować strojów.

@EvilDesiree i @Basiola kciuki!
Dziś może przelece się sklepikach w moim mieście a jutro może wyskoczę do galerii miasto obok (jakieś 30km) jak będę mieć opieke dla młodego bo z nim to nie ma sensu jechać ;)
 
Patrzyłam na stronkach i nie znalazłam nic ciekawego. Musiałabym poprzymierzac. Utrudnieniem jest to, że mieszkam w małym mieście i u nas nie ma sklepow z sieciowek. Ogólnie ciężko z tymi strojami bo chce coś co zakryje mi brzuszek a bardzo mało mi się podoba jednoczęściowych. Myślałam może o tankini. Sama nie wiem.

A jakiś bazarek? Czasem w dobrej cenie można upolować :)

Dzień dobry :) mi przyszły dziś spodnie ciążowe xs i s :) s chyba ma trochę późniejszy czas odłoże bo są luźne. Ale jakoś nie mogę się przyzwyczaić do tego wysokiego pasa :O sięga mi prawie pod same cycki 😂

O to u mnie będzie tak samo 😂 z HM? Pokażesz? 😁
 
reklama
Do góry