reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2020

To wtedy taki pakiet Komfort dla kobiet, jest mega duzo promocji na Dzień kobiet, dzień matki itp więc idzie wyrwać w fajnej cenie [emoji16]
Już dziś załóż skarbonkę - depilacja laserowa [emoji16]
Za jakieś 1,5 roku będzie jak znalazł [emoji16]
No niby wiem ,ale z kasą słabo.... A ja bym chciała nogi ,bikini i pachy to trochę kasy wyjdzie... nie stać mnie przez najbliższe lata [emoji28][emoji23] ale teraz i tak mogę pomarzyć nawet o IPL[emoji1787]
 
reklama
To wtedy taki pakiet Komfort dla kobiet, jest mega duzo promocji na Dzień kobiet, dzień matki itp więc idzie wyrwać w fajnej cenie [emoji16]
Już dziś załóż skarbonkę - depilacja laserowa [emoji16]
Za jakieś 1,5 roku będzie jak znalazł [emoji16]
Mąż mi da skarbonkę[emoji23][emoji1787]
Jak na razie będę musiała się przebiedzic z tymi kłakami, budujemy dom.U wszystkie oszczędności idą
 
Ja jutro zaczynam 17 tydzien, a apetytu dalej nie mam, zachcianki żadnej nie miałam... niby to mały problem, ale ja juz serio nie wiem co mam kupować jak jestem w markecie, bo na nic nie mam ochoty i nie wiem co gotowac i jak zaczęła się ciąża tak zaczęłam wyrzucać sporo jedzenia.. męczące to jest 😔 moglabym być karmiona przez jakas rurkę do żołądka, żeby tylko nie musieć jesc 😑
Mam to samo, znów jestem kolejny kilogram na minusie w sumie od wizyty pod koniec maja -1.5
 
Z tym ze na tle nerwowym nie pojawia sie typowo po jedzeniu i nie znika nagle po 2/3 godzinach stąd mam domysły ze powod jest inny. No w austrii nie dają wlasnie na glukoze z krwi przed 20 tygodniem...ale zrobie dla spokoju jak mi nie da skierowania.
Tutaj niby tez nie daja, ale jak na pierwszej wizycie powiedzialam, ze tata ma cukrzyce (chociaz jemu sie zrobila juz ze wzgledu na wiek), to jednak mi dodala do listy badan tez cukier 😉
 
Ja ostatnio bylam na wizycie 4 czerwca i mialam iść na następną 1 lipca, ale pójdę jednak w tym tygodniu w piątek albo sobote, to juz tyle czasu minęło.. i chcę to zaświadczenie do pracy dostać. To będzie 16+6 albo 16+7, może potwierdzi płeć:))

Jak w piątek byliśmy na piwku to dwaj koledzy z pracy mowili, ze poród ich żon to ich najgorsze chwile w życiu 😆 obie miały cesarki.

@Piernik98 ja też jestem zdania, ze to reakcja na cukier. Zbadaj na własną rękę.
 
reklama
Pytanie do dziewczyn, które mają już doświadczenie:)
Używałyście takiej zwykłej wanienki ze stelażem czy takiej z odprowadzaniem wody jak te:
Link do: Wanienka z przewijakiem - Przewijaki - - CebaBaby
Widziałam na olx, że u mnie w mieście ktoś sprzedaje taką za niecałe 200zł, jest razem z przewijakiem i wygląda to fajnie, ale ciekawa jestem opinii doświadczonych :p
Miałam bardzo podobną w pierwszej ciąży 12 temu. Ogólnie fajna sprawa z tym, że jak kąpiesz dziecko to przewijak jest opuszczony na bok i jak wyciagasz dziecko z wody to nie masz gdzie odłożyć. Dlatego teraz będę miała przewijak z ikea i wanienka na stole jak będę kąpać. Będę najprawdopodobniej robić to sama bo mój M pracuje do 22 czasami dłużej więc muszę mieć wszystko pod ręką. Wcześniej miałam tą komode kąpielowa w łazience i to też było fajne że tylko wkladałam wężyk do brodzika i woda sama spływala więc nie było dźwigania. Ale zawsze po kąpieli musiałam wynosic małą do pokoju i tam wycierac i ubierać.
 
Do góry