reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2020

Zapalce pewnie 30€ 🙉 poprosze lekarza teraz na wizycie jeszcze raz i powiem jakie mam objawy jak nie da to zrobie prywatnie. Ale to moze miec cos wspolnego z glukozą?
Nie mam pojęcia ale jakoś tak mi wpadło do głowy jako pierwsze. Oczywiście zapytaj lekarza czy to może mieć coś wspólnego może coś doradzi mimo wszystko albo chociaż wykluczy
 
reklama
Tak, od 7 lat pracuje przy laserze diodowym [emoji16]
Wiesz co jak już będziesz tylko dokarmiać to możesz zrobić sobie przypominający, ale lepiej zakończyć jak już hormony się ustabilizują, i wtedy będzie wiadomo jak się sprawa u Ciebie przedstawia [emoji16]
O to zajmujesz się tym ? Czyli mówisz ze może po porodzie mi zniknąć i może nie będę musiała przypominających ? A jak się karmi jak cos to można czy dopiero po karmieniu piersią ?
 
Położna mi powiedziała że u nas w szpitalu w tym momencie tatus może wejść pod warunkiem że zrobi te najdroższe badanie na covida. Jest ważne 8 dni i jeśli nie urodzi musi po 8 dniach zrobić jeszcze raz [emoji846] szczerze wydam każde pieniądze byle żeby mógł tam być. Wiem że mu bardzo zależy i na początku bardzo to przeżywał mimo że poród w grudniu. Wiem jak przeżywał to że była opcja żeby moja rodzicielka ze mną poszła na prenatalne bo zapisała się jako pacjentka zaraz po mnie. Potrzebowałam żeby ktoś był przy mnie. Wiedział to i się zgodził. W pierwszym tygodniu narodowej kwarantanny straciłam? ciążę biochemiczna i nie mógł być przy diagnozie. A strasznie się stresowalam
W moim szpitalu też tak jest ,ale testy ważne 5 dni ...
 
To nie jest laser tylko IPL, i dopóki będziesz robiła nie będziesz miała włosów, ale to nigdy nie usunie cebulki, tylko ja osłabi, A później będziesz miała problem z wrastająxymi wloskami, bo nie będą miały siły przebić sie przez skórę. Jak masz wydać 2 k na to badziewie to tyle kosztuje pakiet na serię zabiegów.
Popieram bo tez to rozwazalam z reszta jednak nie oszukujmy się w domu jak samemu człowiek ma to robić to jednak traci checi po jakimś czasie no i trzeba i tak co dwa tyg mniejwiecej wiec ja tez polecam laser. Ja miałam co dwa miesiące sesje wiec tez kosztowo się to fajnie rozkłada ☺️
 
Tak, od 7 lat pracuje przy laserze diodowym [emoji16]
Wiesz co jak już będziesz tylko dokarmiać to możesz zrobić sobie przypominający, ale lepiej zakończyć jak już hormony się ustabilizują, i wtedy będzie wiadomo jak się sprawa u Ciebie przedstawia [emoji16]
Rozumiem tak właśnie myślałam, ze lepiej już po karmieniu. Super dziękuje 😘☺️
 
To nie jest laser tylko IPL, i dopóki będziesz robiła nie będziesz miała włosów, ale to nigdy nie usunie cebulki, tylko ja osłabi, A później będziesz miała problem z wrastająxymi wloskami, bo nie będą miały siły przebić sie przez skórę. Jak masz wydać 2 k na to badziewie to tyle kosztuje pakiet na serię zabiegów.
No niby wiem ,ale z kasą słabo.... A ja bym chciała nogi ,bikini i pachy to trochę kasy wyjdzie... nie stać mnie przez najbliższe lata [emoji28][emoji23] ale teraz i tak mogę pomarzyć nawet o IPL[emoji1787]
 
Miałaś opuchnięte nogi przy zakrzepicy ? Jakies inne objawy ?
Ja nadal mam nie potwierdzone od czego to.

Ja miałam ból nogi na wysokości łydki na przedniej części. Taki jak na siniak przy dotknięciu, bez widocznego siniaka. Potem już ból całej łydki, taki skurczowy.

Edit:aa no i lekką, naprawdę lekką opuchliznę na lydce (ja ledwo ją widziałam, lekarze mówili że jest)
 
Ostatnia edycja:
Nie mam pojęcia ale jakoś tak mi wpadło do głowy jako pierwsze. Oczywiście zapytaj lekarza czy to może mieć coś wspólnego może coś doradzi mimo wszystko albo chociaż wykluczy

Też pierwsze co mi przyszło do głowy, to cukier. Trochę dziwne, że nie zlecił Ci glukozy @Piernik98, no ale co kraj to obyczaj...Poprosiłabym jeszcze raz mimo wszystko albo zbadała na wszelki wypadek sama. Chyba, że to faktycznie na tle nerwowym - zdarzyło się może raz i teraz podświadomość Ci nasuwa reakcję.
 
A później jak golisz to nie odrasta Ci więcej ?
Na pewno jest ich mniej nie ?
Najlepiej jak masz ciemne włoski i jasna karnacje. Włosków jest mniej ale one są usypiane, czyli jak rok czasu nie korzystasz to powinny Ci rosnąć tak jak wcześniej. Mi pod pachami rosną już normalnie ale na nogach widzę że jest ich sporo mniej i wolniej rosną, moja mama tez używała na nogi i jest zadowolona. Ja często zapominałam lub nie chciało mi się tego używać. Żeby zrobić nogi i pachy zajmowało mi ok pół godziny.
 
reklama
Też pierwsze co mi przyszło do głowy, to cukier. Trochę dziwne, że nie zlecił Ci glukozy @Piernik98, no ale co kraj to obyczaj...Poprosiłabym jeszcze raz mimo wszystko albo zbadała na wszelki wypadek sama. Chyba, że to faktycznie na tle nerwowym - zdarzyło się może raz i teraz podświadomość Ci nasuwa reakcję.
Z tym ze na tle nerwowym nie pojawia sie typowo po jedzeniu i nie znika nagle po 2/3 godzinach stąd mam domysły ze powod jest inny. No w austrii nie dają wlasnie na glukoze z krwi przed 20 tygodniem...ale zrobie dla spokoju jak mi nie da skierowania.
 
Do góry