reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2020

reklama
A Ty masz jedno czy dwa nazwiska?
Ja mam jedno, m tez ma jedno, ale tutaj w Hiszpanii zwykle sa dwa - pierwsze po tacie i drugie po mamie. Problem w tym, ze corka ma 2 imiona i jedno nazwisko i bardzo czesto w urzedach, u lekarza, itd oni to zapisuja w kolejnosci najpierw nazwisko i potem imie i tak sie w tym myla, ze zawsze ja wolaja po drugim imieniu, tak jakby pierwsze imie to bylo nazwisko 🤦🏻‍♀️
 
Jakie kupowałyście łóżeczka na początku? 90 czy 120cm?
Ja chciałam takie 90x40 do sypialni, tak na pierwsze pół roku, ale jak sprawdziłam to te 40cm szerokości to bardzo mało, lepiej byłoby 60 🤷‍♀️ jeśli takiego nie znajdziemy to pewnie mąż będzie sam robił 🤔🙂
 
Też gram od czasu do czasu (jak się dopcham do tv i konsoli [emoji2356]) w przygodówki typu Tomb Raider i Wiedźmin, fajny zabijacz czasu teraz na l4 jak sie jeszcze nie ma dzieci :) bo potem to pewnie chwila wolnego będzie świętem [emoji28]
Też jestem konsolowcem (team xbox) ale przez pandemię się dopchac nie mogę... musiałabym się dzieci pozbyć [emoji6]

Łóżeczko chyba kupię 120 x 60... Niby jeszcze w garażu mam turystyczne...ale chyba jednak drewniane lepsze.

I już się zaczynam denerwować...jutro o 8.30 mam badania prenatalne...niby miałam na spokój brać...ale dupa...
Muszę sobie melisę trzasnąć...

I baaaaaardzo proszę o kciuki [emoji3590]
 
Też jestem konsolowcem (team xbox) ale przez pandemię się dopchac nie mogę... musiałabym się dzieci pozbyć [emoji6]

Łóżeczko chyba kupię 120 x 60... Niby jeszcze w garażu mam turystyczne...ale chyba jednak drewniane lepsze.

I już się zaczynam denerwować...jutro o 8.30 mam badania prenatalne...niby miałam na spokój brać...ale dupa...
Muszę sobie melisę trzasnąć...

I baaaaaardzo proszę o kciuki [emoji3590]
To ja juz zaczne trzymac ✊😘✊💛✊😁👍✊😊💛😘 na pewno bedzie dobrze!
U nas tez Xbox, tylko teraz nie gram, bo mloda zawsze chciala patrzec, wiec na razie nie znalazlam takiej gry, zeby mi sie podobala, ale zeby nie byla zbyt straszna dla niej.
 
Też jestem konsolowcem (team xbox) ale przez pandemię się dopchac nie mogę... musiałabym się dzieci pozbyć [emoji6]

Łóżeczko chyba kupię 120 x 60... Niby jeszcze w garażu mam turystyczne...ale chyba jednak drewniane lepsze.

I już się zaczynam denerwować...jutro o 8.30 mam badania prenatalne...niby miałam na spokój brać...ale dupa...
Muszę sobie melisę trzasnąć...

I baaaaaardzo proszę o kciuki [emoji3590]
Trzymamy kciuki :D
 
Wymiękam 🙈🙈
 

Załączniki

  • Screenshot_20200621-190217_Chrome.jpg
    Screenshot_20200621-190217_Chrome.jpg
    128 KB · Wyświetleń: 75
reklama
Do góry