reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2020

Ja z '84 😁 a Ty? Pamietam jak duzym fiatem bez zadnych pasow jezdzilismy na wakacje do Chorwacji, jak mi sie spac chcialo to sie mamie na kolanach kladlam, a teraz jak mloda taka wyzapinana w foteliku, ze prawie ruszyc sie nie moze to az mi zal 😂
Pamietam takie czasy, dłuższy wyjazd autem , z tylu ja z siostra , duże poduchy i spałyśmy rozłożone na tylnej kanapie auta heheeh🤣
 
reklama
Hej Dziewczyny!
Ja dziś już spakowana,zaraz ruszamy z mężem nad morze, żeby trochę wypocząć :) staramy sobie robić na wyjazdach detoks od telefonów, dlatego nie będę miała do Was zbyt dużego dostępu, żeby na bieżąco śledzić forum. Mam nadzieję, że wybaczycie :)
Trzymam kciuki za Wasze wizyty i za lepsze samopoczucie :) dobrego weekendu!

PS. Wczoraj udało mi się dorwac w Lidlu super koszulki dla ciężarnych - za dwie zapłaciłam 19 zł, a są super jakości i już wiem, że w najbliższych miesiącach będę w nich chodzić :) warto zaglądać do wyprzedażowych koszy, było ich pełno
Hej.Pozazdroscic,Ja we wrześniu dopiero na morze.U mnie pogoda beznadziejna cały tydzień praktycznie siedzę w domu.Odpoczywaj baw się dobrze😊
 
U mnie rownież brzydka pogoda. Narzeczony idzie do pracy na calutki dzien a ja wkonvu wezme się za malowanie obrazu. Ogolnie skonczylam szkole artystyczną 🙈 ale od dawna nic nie namalowalam bo nie mialam czasu, tu kurs, tu licencjat, nerwy i czlowiek nie mial weny. A wczoraj dopadla mnie taka wena...mam płótno 100cm×80cm wiec sie za to zabiore, rozluznię, załącze muzyke na sluchawkach i sie odetne od swiata 🥰
Koniecznie wrzuć foto,jak.coś namalujesz😊
 
Ja dostałam jeszcze skierowanie na posiew i jak tam wyszły bakterie to lekarz kazał brać Furagine 3x1 tabletkę, to dużo mniejsza dawka niż normalnie. Oprócz tego dużo domowych sposobów, soki z żurawiny, dużo płynów, krótkie nasiadowki z rumianku.
Witam kobietki mam pytanie czy można w ciazy brać neoFuragin? Wyszły mi w badaniu bakterie mój lekarz to widział wczoraj i tylko zlecił kolejne badanie, nic nie przepisać. Ja w sumie oprócz częstych wizyt w toalecie też nic nie czuję. Ale problem jest tu że dzwoniłam wczoraj umówić sie na amniopunkcje między innymi kazała mi przyjść ze świeżym wynikiem CRP i powiedziała, że jeżeli wyjdzie stan zapalny w organizmie to mi nie zrobią. Amnipunkcje mam 1.07. Wizytę u gina 17.07 nawet jak by mi sie udało wcześniej to i tak dopiero w piątek. Zadzwonię do mojej rodzinnej we wtore mam nadzieję że ona mi pomoże ale zależy mi na tym żeby już zacząć działać. Podpowiedzcie co mam robić?
 
Noe bylo ci nigdy przykro ze nie masz rodzenstwa czy raczej nie chcialas miec? Ja zawsze chcialam miec po siostrze jeszcze rodzenstwo no i brat sie udal 12 lat mlodszy ale siostra jak sie dowiedziala ze nie bedzie juz najmlodsza to byla tragedia...zreszta mimo ze brat juz ma 10 lat a ona 20 to dalej jest miedzy nimi problem 😒
To nas jest pięcioro,ja jestem najmłodsza 35lat i nie wyobrażam sobie jakby miało być inaczej☺☺mam dwóch braci i dwie siostry i każdy z nich ma po dwoje dzieci.Rodzina a kazdy jest zupełnie inny😊😋i to jest super😊
 
Spokojnie... Ja też nie robię wyprawki :D ja wciąż się obawiam aby nic no nie wiem...nie zapeszyć? Zacznę kupować później :)
Ja również wyprawki narazie nie szykuje. Jestem w trakcie remontu a potem przeprowadzki a jeszcze w trakcie żniwa. Jak się wszystko uspokoi dopiero coś zacznę kupować. Ale wybrane coś już mam 😁
 
Między moimi dziećmi jest 12 lat różnicy, a między synem a grudniowym maluchem będzie 14.... ale on wogole nie ma z tym problemu , mówi ze fajnie mieć rodzeństwo a tym bardziej ze młodsza siostra to go nie odstępuje na krok 😉😀

Przepraszam, że zapytam, to ile Ty masz lat? Jeśli można wiedzieć, oczywiście 😁
 
Jednak ja liczyłam na syna, cały wczorajszy dzień aż do dziś byłam lekko zasmucona, załamana. Mam rocznego chrześniaka i kiedy planowaliśmy dziecko to ja nastawiłam się na chłopca. Mam nadzieję że zaakceptuje że będzie to dziewczynka, czy któraś z was miała lub ma takie odczucia?😐 nke wiem co myśleć czy to hormony? 🙈😐

Ja tak miałam :) Wydawało mi się, że mi obojętnie, ale jakoś tak czułam córeczkę. A tu niespodzianka - synek. Mąż przeszczęśliwy, a ja się poczułam zawiedziona. Po kilku dniach mi minęło. Chyba pomogło mi mówienie i myślenie o nim po imieniu. Ten mistyczny chłopczyk nabrał tożsamości :) Teraz jest moim małym Julkiem ♥
My jako dzieci w ogóle nie mieliśmy fotelików... 🙊 Najbardziej mnie zawsze wkurza to gadanie, że za ich czasów to nie było takich i owakich rzeczy, a musieli sobie dawać radę itd... Ja już mam obraz, jak będzie wyglądało moje życie po porodzie, bo mój brat to przechodził z synem ;) Muszę zainwestować w dobre psychotropy 😂
Cieszę się, że moi rodzice i teściowa nie mieszkają blisko... Wiadomo, że będzie problem żeby znaleźć małemu opiekę, ale z drugiej strony nikt nie będzie mi tu patrzył na ręce.
U mnie rownież brzydka pogoda. Narzeczony idzie do pracy na calutki dzien a ja wkonvu wezme się za malowanie obrazu. Ogolnie skonczylam szkole artystyczną 🙈 ale od dawna nic nie namalowalam bo nie mialam czasu, tu kurs, tu licencjat, nerwy i czlowiek nie mial weny. A wczoraj dopadla mnie taka wena...mam płótno 100cm×80cm wiec sie za to zabiore, rozluznię, załącze muzyke na sluchawkach i sie odetne od swiata 🥰
O wow! Ale super pasja 😍
 
reklama
Do góry