reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2020

reklama
A to na której grupie takie mądrale? Z tym winem itp? Lubię czasami wetknąć szpilę takim [emoji13] złośliwa bestia ze mnie [emoji12]
Kurcze juz nie pamietam ale chyba tutaj.https://www.facebook.com/groups/1412566365657104/?ref=share
Teraz jak patrze to chyba post usuniety bo nie widze ale moze gdzies zjechal nizej. No i babki pisaly ze sobie na papieroska pozwalaja, redbulle itp...juz pisalam komentarz ale zrezygnowalam jednak zeby sie nie wdawac w klotnie 😂🤣
 
Wlasnie używam tego samego bądź z Dermica. Ten z Lidla ładnie pachnie 🦋 Zawsze się szybko opalałam, ale teraz to istna masakra 😱

Na stare babsko trzeba nasłać, ze juz niepoczytalna :p

A ja się przejmuje, ze raz na jakis czas Apap wezmę czy ze leżę na brzuchu 🤦🏼‍♀️

Bo madkom się należy. Ty jak wół pracuj a ona sobie zgarnie kolejny dodatek za to, ze nic nie robi.

Mi pomaga wit C i naturalne pasty jak np. Himalaya. Te na krwawiące dziąsła mi tylko gorzej podrazniaja. No i szczoteczkę mam dla dzieci.
Ja tak samo albo jak ide i ktos pali papierosy i mi zaleci tym smrodem to od razu panikuje i uciekam 😂😅
 
Dokładnie to samo pomyślałam , ja zostawiam córkę w łóżeczku albo kojcu, znoszę wozek i wracam po nią

U siebie mam windę ale i moich rodziców to nawet z parteru bym sie nie szarpała
No ja tez u mnie mam winde, ale czasem gdzies na miescie musialam wejsc/zejsc z wozkiem. Pamietam, ze bralam wozek pod pache a corke za reke i schodzila sama, ale szczerze to nie pamietam juz w jakim wieku wtedy byla.
 
@Oliwia97🌼 , @Piernik98 trzymam kciuki ✊
@Ika89biel gratulacje udanej wizyty♥️ ja też myślałam żeby pojsc na L4 we wrześniu, no chyba że wcześniej się gorzej poczuje. Moja gin co wizytę się mnie pyta czy chce zwolnienie i upomina że mam nie dźwigać a w pierwszej ciąży jak na złość kiedy potrzebowałam zwolnienia to był problem.
@sandra_91 gratulacje udanej wizyty,
@Asia Kasia super ze córeczka już się przyzwyczaiła a sąsiadka staraj się nie przejmować. Ważniejsze Twoje zdrowie. Zalewajke uwielbiam, jak byłam mała była to moja ulubiona zupa
@Dolvit gratulacje ♥️ u mnie przezierność 1,50 i 11+3

Póki co jestem tylko na tym forum, myślałam wczoraj czy nie dołączyć jeszcze na FB do grudniowych mam ale po komentarzach widzę że chyba nie warto.
U mnie na obiad dzisiaj młode ziemniaczki, jajeczko fasolka, kalafior i cukinia 😋
Fasolka? Powiedz ze jeszcze szparagowa to chyba zaraz do warzywniaka polecę 😂😂
 
Dziewczyny a czy macie problemy z dziaslami bo ja juz nie daje rady:( wszystkie zeby przed ciaza mialam poleczone, zero krwawien a teraz masakra:( odkad zaszlam doslownie caly czas mi leci krew, sa opuchniete. jak pojde do dentysty to pewnie nic mi nie bedzie mogl pomoc tylko zaleci jakies plukanki.... Co wy stosujecie na dziasla w ciazy?
Ja mam szczoteczkę soniczną i odkąd jej używam nie krwawią mi dziąsła. Milion razy lepsza od zwykłej czy elektrycznej.
 
@Jsawww co do innych grup jestem na fb w grupie rodzę w 2020 jednak tak jak pisały dziewczyny zupełnie inny klimat i szczerze bardzo żadko tam zaglądam. Na instagramie mam polubiony profil mamaginekolog. A najwięcej czasu spędzam na tym forum :)
A mnie ostatnio wkurza mamaginekolog. Na story opowiada często tyle niepotrzebnych głupot, ze nigdy nie trafię na nic konkretnego, bo tylko przełączam kolejne jej wypowiedzi.. wiem, ze to jej profil prywatny dla tego gada sobie co chce, ale kiedyś mówiła więcej właśnie o rzeczach związanych z ginekologia, z ciąża. Tak mi się wydaje.
 
reklama
Do góry