reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2020

To ja was dziewczyny podniosę trochę na duchu bo u mnie przekroczyło teraz 100 😒 już nawet mężowi wstydzę się przyznać jak pyta. Przypuszczam że brzuszek ciazowy będzie widać dopiero ok 6 miesiąca a do tego czasu poprostu będę wyglądać na jeszcze grubszą

Ja mam obecnie ok 92 Ale się tym nie przejmuje bo I tak w cizzy odchudza się nie będę. A np mi w ostatniej ciazy od połowy do końca waga nie wzrosła nic, wręcz spadła. Z tym że ja jadłam bardzo zdrowo bo na to mialam ochotę;)
 
reklama
Mam to samo jak się w końcu zgodziłam to tak dziwnie mi tam było sucho czy coś :/ o tez jakoś na razie nie mam w ogóle ochoty a 1 trymestrze gdzie nie mogłam chcica straszna 😂😂
U mnie to samo!!! Jak nie można było to dwa razy złamaliśmy zakaz i było super a jak już dostaliśmy zielone światło to nagle brak ochoty a jak już się zdecydowaliśmy to tak dziwnie...
 
Ja mam obecnie ok 92 Ale się tym nie przejmuje bo I tak w cizzy odchudza się nie będę. A np mi w ostatniej ciazy od połowy do końca waga nie wzrosła nic, wręcz spadła. Z tym że ja jadłam bardzo zdrowo bo na to mialam ochotę;)
Ja w poprzedniej ciąży w dniu porodu wazylam mniej niż teraz...🙈 A lekarz na każdej wizycie mi mówił żebym pilowala wagi wręcz obsesyjnie o tym mowil... A teraz moja doktorka ani razu nie wspomniała nic o wadze nawet nie zapytała na żadnej wizycie o wagę... teraz będąc w ciąży schudłam w 1.5 miesiaca schudlam prawie 6 kg... I jak narazie wagę utrzymuje... Ale nie myślę o tym żeby się odchudzać... na to przyjdzie czas po ciąży...
 
To ja was dziewczyny podniosę trochę na duchu bo u mnie przekroczyło teraz 100 😒 już nawet mężowi wstydzę się przyznać jak pyta. Przypuszczam że brzuszek ciazowy będzie widać dopiero ok 6 miesiąca a do tego czasu poprostu będę wyglądać na jeszcze grubszą
Witaj w klubie ja wczoraj na wizycie 101.5 i przypomnienie od gin że przy cukrzycy najlepiej jakbym już nie tyła naszczęście usg prenatalne udało sie przez brzuch c
 
Dziewczyny czy wy też tak macie że po każdym jedzeniu wam się odbija tym co zjecie? ja mam tak dosłownie po wszystkim strasznie mnie to denerwuje... wcześniej przed ciaza tego nie miałam...
 
Dziewczyny czy wy też tak macie że po każdym jedzeniu wam się odbija tym co zjecie? ja mam tak dosłownie po wszystkim strasznie mnie to denerwuje... wcześniej przed ciaza tego nie miałam...
Ja niestety tak mam po śniadaniu i najgorzej bo odbijają mi się tabletki z tranem 😭😭😭 staram się dużo pić i dzięki temu jest troszeczkę lepiej :) ogólnie lekarz powiedział mi, że na wszystkie ciążowe dolegliwości najlepsza jest woda :)
 
Jaki antybiotyki bierzesz?
Oramox 500 to amoxycilina, 3 razy dzirnnie co 8h, ostatnim razem mialam ten sam ale 2 razy dziennie i weocila i fekcja po 2 miesiacach. Ale u mnie bez ciazy co miesiac pecherz dawal w kosc...
Rozumiem :( a kiedy teraz wizyta u swojej gin? Może przyspiesz jakoś wizytę kurde współczuje :( tuleee
Dziekuje Ci za wsparcie, u mojej gin wizyta okolo 9 lipca, ale w szpitalu mam wizyte kontrolna 25 czerwca, pewnie beda juz wszystkie wyniki to sprawdze co tam sie wykluwa co chwile....
Przykro mi. Ale dobrze ze z malenstwem dobrze. Ja juz walcze z infekcja drog moczowych drugim antybiotykiem. Jak bylam ostatnio na sorze to mnie zbuli bo z moczu ogolnego nic nie wyszlo a posiew sie okazal zly....trzymam kciuki zeby przeszli ❤❤❤
Ja tez juz drugi antybiotyk biore w ciazy.... ostatnio nie mialam tak duzo krwi, ot rozowo bylo, ale teraz czysta krew zamiast siusiu i bol duzo wiekszy az mi sie porod przypomnial.
Mi z moczu tez nic nir wyszlo, jak ylam wczoraj rano u lekarza i sprawdzila to mowi ze nie ma bakterii i ze to z cewki moczowej. A w nocy jak sie kurde rozkrecilo to chcialam umrzec... czekam na wyniki posiewu.
Ojej oby infekcja szybko minęła, a baba bardzo niesympatyczna bo tylko mastraszyla bez sensu.

Kciuki za wszystkie wizytujace dziewczyny I miłego dnia.
Wiesz wydaje mi sie ze powiedziala to zeby wszystko bylo jasne w razie "w".... no ale stracha mam i tak, pokazala mi sie jak dzidzi fika w brzuchu to mnie uspokoilo :) dziekuje :*
@aniia00 bardzo Ci współczuję, musisz się strasznie stresować, nie potrzebnie Cię ta baba jeszcze tak nastraszyła. Dobrze że z dzidzia wszystko ok.
Powiedziala co musiala wydaje mi sie, ale z dzidzi wszystko ok to najwazniejsze, a ja wycierpie ile trzeba :)
 
reklama
Do góry