reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Grudniowe mamy 2020

Bardzo fajna mata :) niemowlaczki lubią takie kontrasty bo najlepiej je widzą :) ja odkąd się zaczęły wymioty nie siedziałam przy maszynie :( tyle materiałów, tyle wykrojów, tyle pomysłów w głowie, a ja nie mam sił poki co 😭 ale jeszcze chwila, będę się musiała wstrzelić w tą luke między końcem wymiotów a zbyt dużym brzuszkiem do siedzenia przy maszynie 😁
@Karanga mam taki sam plan :)
 
reklama
Ooo super temat tu powstał. Myślicie wogole o pokoiku dla dziecka od razu? My niby mamy jeden pokój wolny ale myślałam że na razie i tak będzie spało z nami a pokoik urządzimy jak będzie gotowe... Jak Wy to widzicie i rozwiązujecie? Jestem mega ciekawa bo jest jeszcze trochę czasu.
My natomiast wzięliśmy się ostro za remont mieszkania aby bardziej je 'przystosować' dla dzidzi... I też już mam dość latania po budowlanych 😂😂

Cieszę się z Wami z udanych wizyt 💕 ja właśnie jadę na swoją wizytę w 17tc i też mam nadzieję że mojej dziewczynce nic nie wyrosło od badań prenatalnych 😂😂
Ja spróbuję osobny ;)
Z wielu powodów ta opcja bardziej mnie przekonuje. W najgorszym razie łóżeczko zawsze można przestawić do sypialni. Ale jednak spróbuję osobny bo spacery nocne mnie nie przerażają :p
 
Czy farbowanie włosów przed drugim trymestrem jest Ok ? Myśle o garnier Olia , jest napisane bez amoniaku . Do wizyty tydzień prawie a odrost wyglada zle ...
Ja w pierwszej ciąży normalnie farbowalam włosy u fryzjera. To co wchłonie się w skórę to tak mała dawka że nie jest groźna dla dziecka. Nie ma co panikowac. :). Pierwsza ciąża nauczyła mnie, że moje samopoczucie jest najważniejsze i żeby słuchać swojego ciała i intuicji. Teraz w drugiej ciąży jestem bardziej wyluzowana i naprawdę dopiero teraz świadomie i spokojnie cieszę się tym stanem. Pierwsza ciąża to był ciągły strach. W tej ciąży też jestem na heparynie i codziennie rano robię sobie zastrzyki w brzuch, ale jest jakoś tak bardziej na luzie :)
 
O kolejna szyjąca mama 😁😍 to ja pokaże kokon który uszyłam dla siostry gdy urodziła córeczkę :) kolorki sama sobie wybierała, a teraz wrócił do mnie :) zdjęcie jest już po użytkowaniu więc myślę że dałam radę bo wygląda prawie jak nowy 😁Zobacz załącznik 1134780
Super Ci ten kokon wyszedł! szkoda że ja nie mam takiego talentu. Moja babcia i mama troszkę szyją, jakieś najprostsze rzeczy a ja jakoś nie mogę załapać tak samo jak szydełkowania
 
Duża zdrowa dziewczyna [emoji123][emoji173] gratulacje !
Ja juz po. Zrobil usg tak jak mowilam [emoji1] nastepna wizyta tak jak miala byc czyli 26.06 dzidzia ma 8.5cm. Ssała kciuk i mocno kopała. Prawdopodobnie bedzie córcia [emoji7][emoji3059] jak pytalam o plec powiedzial ze na nastepnej wizycie za 2 tyg powie w 100% ale na dzien dzisiejszy nic miedzy nóżkami nie urosło [emoji23] a na bakterie w moczu antybiotyk.
 
reklama
Rany, pojechałam na zakupy, wracam i 30 stron, aleście się rozgadały [emoji85]

Co do książek i kryminałów to czytałam tylko Stiega Larssona, jak ktoś nie czytał to polecam trylogię [emoji16]

Pokoik będziemy urządzać w przyszłym roku, bo musimy w tym celu zlikwidować garderobę ([emoji24][emoji24][emoji24]), a na razie młode będzie miało kącik u nas, ale mamy dużą sypialnię, więc się pomieścimy [emoji16] Natomiast co do koncepcji... Na pewno zero różu [emoji28] Ewentualnie jakiś przygaszony i w minimalnych ilościach [emoji16] Podobają mi się właśnie te leśne zwierzątka, widziałam takie akcesoria [emoji3590] Albo odcienie beżu, granat, brąz coś w ten deseń [emoji846]

Kciuki za dzisiaj wizytujące! [emoji110]
U mnie póki co maleństwo również w naszej sypialni [emoji4]
Później, tak w ciągu trzech lat trzeba będzie dobudować pokoik. Chyba nad werandą po prostu... która na razie ma skośny dach więc trzeba bedzie to zmienić...
No zagadka będzie...
 
Do góry