reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Grudniowe mamy 2020

"koniec warty"? Mam ją właśnie odłożoną do przeczytania 😅 Właśnie nie wiem jak ja to zrobiłam że miałam w ręku Pana Mercedesa i Koniec warty i wzięłam tą drugą a jak byk w środku napisane że to trzecia część trylogii, lato było, upał i mi chyba już przygrzało 😂Eh duża krzywda mi się nie stanie jak nie przeczytam po kolei ale jednak zauważyłam że lepiej czyta się je w miare po kolei bo jest sporo wątków z poprzednich części. "Rose Madder" mi się jeszcze podobała :) To pod kopułą będzie koeljna na liście bo brzmi bardzo dobrze :D
Te akurat lepiej czytać po kolei bo są jakby kontynuacją :) ooo rose mader była super!
 
reklama
U mnie tak to wyszło cenowo:
Zobacz załącznik 1134636

Na jeden ciuch dostałam dodatkowy rabat, chyba 60%
Z jakiej strony? :)
Ooo super temat tu powstał. Myślicie wogole o pokoiku dla dziecka od razu? My niby mamy jeden pokój wolny ale myślałam że na razie i tak będzie spało z nami a pokoik urządzimy jak będzie gotowe... Jak Wy to widzicie i rozwiązujecie? Jestem mega ciekawa bo jest jeszcze trochę czasu.
My natomiast wzięliśmy się ostro za remont mieszkania aby bardziej je 'przystosować' dla dzidzi... I też już mam dość latania po budowlanych 😂😂

Cieszę się z Wami z udanych wizyt 💕 ja właśnie jadę na swoją wizytę w 17tc i też mam nadzieję że mojej dziewczynce nic nie wyrosło od badań prenatalnych 😂😂
My będziemy miec w sypialni dostawke :) myslalam nad lionelo theo :) i tam będzie dzidzia spala w nocy. A za sciana mamy maly pokoj i tam kupuje białe łóżeczko :) mam komode hemnes z ikea to bedzie :) Moze dokupię druga :) no i naklejki na ścianę z balonami i królikami :)
Mamy tam drugie lozko i nie będę go wyrzucała bo jak jacys goscie albo cos to mi go szkoda :)

Screenshot_20200609-223150.jpg
 
Marzę, zeby mieć jednokolorowa wyprawkę, dlatego planuje zaczekać na potwierdzona płeć :) będę chciała sama uszyć kokon, poduszkę do karmienia i spania, otulacz do łóżeczka, rożki itd. Mam nadzieję, że na początku lipca będzie już wiadomo, kto tam siedzi 😍😍🤩
O kolejna szyjąca mama 😁😍 to ja pokaże kokon który uszyłam dla siostry gdy urodziła córeczkę :) kolorki sama sobie wybierała, a teraz wrócił do mnie :) zdjęcie jest już po użytkowaniu więc myślę że dałam radę bo wygląda prawie jak nowy 😁IMG_20200317_120219600_HDR.jpg
 
Witam się w ten ciepły dzień. Z racji pięknej pogody jest mnie tu mniej bo dużo czasu spędzam z synkiem na zewnątrz. Do tego mam tyyyyyyle stron do nadrobienia, że głowa mała. Co nadrobię 20 czy 30 to kolejne tyle dochodzi. Kiedy ja Was dogonię i czy kiedykolwiek bede jeszcze na bieżąco? 🙈

Ja od jakiegoś tygodnia czy dłużej czuje się jakoś mniej ciążowo. Ruchów nadal nie czuje i się czasem zastanawiam czy wszystko jest ok. I strasznie nie mogę doczekać się wizyty w przyszły poniedziałek. Chociaż z drugiej strony to tylko wizyta na nfz na sprzęcie starym jak świat więc pewnie mi nawet nie powie kto tam u mnie siedzi córcia czy drugi synek..
Z mojej perspektywy ciesz się tym stanem bo ja też się super dobrze czułam, a od wczoraj wymioty i samopoczucie jak na początku ciąży a już mi leci 16tc:) pozdrawiam
 
Ooo super temat tu powstał. Myślicie wogole o pokoiku dla dziecka od razu? My niby mamy jeden pokój wolny ale myślałam że na razie i tak będzie spało z nami a pokoik urządzimy jak będzie gotowe... Jak Wy to widzicie i rozwiązujecie? Jestem mega ciekawa bo jest jeszcze trochę czasu.
My natomiast wzięliśmy się ostro za remont mieszkania aby bardziej je 'przystosować' dla dzidzi... I też już mam dość latania po budowlanych 😂😂

Cieszę się z Wami z udanych wizyt 💕 ja właśnie jadę na swoją wizytę w 17tc i też mam nadzieję że mojej dziewczynce nic nie wyrosło od badań prenatalnych 😂😂
Ja mamo tyle fajnie że jak kupowaliśmy dom to mieliśmy w planie trójkę dzieci więc mam u góry swoją sypialnię i trzy pokoje, póki co chłopcy zajmują dwa a trzeci to nasz tzw. "pokój zabaw" w którym jest większość zabawek dzieci, książki, gry planszowe, telewizor i moja pracownia krawiecka. Teraz będziemy wszystkich przenosić, dzidziuś do pokoju najbliżej naszej sypialni trafi, co oznacza że młodszy przeniesie się do pokoju starszego, a starszemu zaadaptujemy pokój zabaw, na szczęście wszystko już mam wystarczy tylko dokupić szafę do pokoju starszaka :) kolorystycznie mam dla dzidziusia krem+brąz+turkus (więc chyba unisex tak mi się wydaje), młodszy będzie miał biel+szary+czerwień, a starszak biel+szary+żółty . Lubimy kolory 😁 sypialnie mam fioletowa z dodatkiem szarego i czarnego ;) myślę że do ok. 4 miesiąca życia u nas w sypialni będzie stało łóżeczko drewniane z nakładanym na nie przewijakiem. A potem już przeprowadzka do swojego pokoiku :) chociaż jak się okaże że dziołcha jednak to może włączy mi się ochota na przemalowanie pokoiku dzidziusia hmm 🤔 albo przynajmniej uszycie nowych zasłonek 😁
 
O kolejna szyjąca mama 😁😍 to ja pokaże kokon który uszyłam dla siostry gdy urodziła córeczkę :) kolorki sama sobie wybierała, a teraz wrócił do mnie :) zdjęcie jest już po użytkowaniu więc myślę że dałam radę bo wygląda prawie jak nowy 😁Zobacz załącznik 1134780
Cudowny! Ja ostatnio uszyłam dla znajomych taki kocyk, żeby maluszka na nim kłaść! Już nie mogę się doczekać szycia dla mojego maluszka ❤️ tym bardziej, że maszyna od trzech miesięcy w szafie, bo pozycja że schylona głowa w grę zupełnie nie wchodziła 😂😂
 

Załączniki

  • IMG_20200617_160621.jpg
    IMG_20200617_160621.jpg
    424,1 KB · Wyświetleń: 48
Moim zdaniem kokon świetna sprawa, u mnie sprawdził się w 100% i to bardzo długo. Mam biały w czarne kropeczki, poduszka dla mnie niezbyt mi pasowała ale może teraz..kto wie....
Co do pokoju to w sobotę złożyliśmy łóżko -domek i Maksiu śpi w łóżku. Wstawiłam go w miejsce łóżeczka (obok naszego łóżka, bo mamy dużą sypialnię). A jak przyjdzie czas to domek przełożymy do jego pokoju. Natomiast łóżeczko poczeka na nowego właściciela. Póki co będe chciała mieć oboje dzieciaczków przy sobie.
 
Dzięki za wizję Waszych pokoików i planów na dostawki. Ja chyba zostanę przy kąciku w naszej sypialni bo mamy dość duża a pokoik za jakiś czas jak się okaże że już nie trzeba będzie wstawać do dzidzi 😁 ja właśnie czekam na wizytę, pierwszy raz nie czuję stresu tylko bardziej ekscytacje że zobaczę co tam słychać i jaki rozwój 😍😍
 
My bylysmy wszystkie na 13 bo podobno na to pierwsze zapisują wszystkie na ta sama godzine bo hurtem sie idzie na pappę na drugie juz podobno na konkretne godziny(chyba)
Mowil ze wyniki za tydzień i jak będzie coś źle to beda dzwonić a jak wszystko ok to do odbioru na polowkowych.
Minęło 2 tyg to juz raczej nie zadzwonią:D
To by się w sumie zgadzało. Super że nie dzwonili :D ze mną czekała jedna dziewczyna z takim już sporym, widocznym brzuszkiem 😍
 
reklama
Cudowny! Ja ostatnio uszyłam dla znajomych taki kocyk, żeby maluszka na nim kłaść! Już nie mogę się doczekać szycia dla mojego maluszka ❤️ tym bardziej, że maszyna od trzech miesięcy w szafie, bo pozycja że schylona głowa w grę zupełnie nie wchodziła 😂😂
Bardzo fajna mata :) niemowlaczki lubią takie kontrasty bo najlepiej je widzą :) ja odkąd się zaczęły wymioty nie siedziałam przy maszynie :( tyle materiałów, tyle wykrojów, tyle pomysłów w głowie, a ja nie mam sił poki co 😭 ale jeszcze chwila, będę się musiała wstrzelić w tą luke między końcem wymiotów a zbyt dużym brzuszkiem do siedzenia przy maszynie 😁
 
Do góry