reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2020

to u nas miał większą obsuwę bo ok pół godziny, bardziej zaskoczył mnie fakt że w rejestracji poumawiali nas na te same godziny, wiem że jedna dziewczyna miała na za piętnaście a ja i inna kobitka na równą, nie wiem na którą ta czwarta była umowiona. Dzwonił do Ciebie z wynikami Pappy? mi na wizycie nawet zapomniał powiedziec że jeśli będą złe wyniki to zadzwonią albo zalożył z góry że wiem o tym bo byłam u niego w poprzedniej ciąży. Minął tydzień i jeszcze nie dostałam telefonu ale pamiętam że wtedy też dłużej czekałam niż oni zakładają
My bylysmy wszystkie na 13 bo podobno na to pierwsze zapisują wszystkie na ta sama godzine bo hurtem sie idzie na pappę na drugie juz podobno na konkretne godziny(chyba)
Mowil ze wyniki za tydzień i jak będzie coś źle to beda dzwonić a jak wszystko ok to do odbioru na polowkowych.
Minęło 2 tyg to juz raczej nie zadzwonią:D
 
reklama
A która książkę Kinga czytasz? Ja go uwielbiam ❤ prawie wszystkie jego książki już przeczytałam
Ja Cobena polecam, ale wiadomo nie każdemu wszystko podchodzi. Ostatnio zabrałam się za Kinga, bo tyle osób polecało, ale zdecydowanie nie dla mnie. Męczyłam się strasznie🤷‍♀️
cobena też uwielbia,teraz leci serial na tenflix na podstawie jego książki.
 
Ja właśnie nie mam pojęcia jak to rozegrać. Nasza sypialnia jest mikro i pewnie nie wejdzie tam żadna dostawka :/ łóżeczko też średnio... A mamy obok dwa pokoje, które w planach były dla dzieci :p i chyba tam będzie Bobo, kupie nianie i czujnik oddechu i będę najwyżej łazić w nocy :)
Ma to swoje ogromne plusy bo dziecko od razu przyzwyczaja się do swojego pokoju... Mnie remont tak wykończył ze wolę jakoś urządzić mu kacik w naszej sypialni a pokoik za jakis czas jak nie będę karmić i będzie przesypiało całe noce...
 
A gdzie były kupowane?
Kupowałam w smyku, na stronie internetowej :) bodziaki mają niestety przy samej szyi jakiś gwiazdkowy guzik, ale stwierdziłam, że go wypruje i dorzucę napa :) a tak to jakościowo nawet ok - kupowałam je po 10 zł, więc nie oczekiwałam czegoś super, a tu mile zaskoczenie :)
 
Ja właśnie nie mam pojęcia jak to rozegrać. Nasza sypialnia jest mikro i pewnie nie wejdzie tam żadna dostawka :/ łóżeczko też średnio... A mamy obok dwa pokoje, które w planach były dla dzieci :p i chyba tam będzie Bobo, kupie nianie i czujnik oddechu i będę najwyżej łazić w nocy :)
Ja do porodu pokoik musze urzadzic na cacy, jak sie urodzi dzidzi nie bd na to czasu.Na pewno kupię komoda z szufladami i łóżeczko dostawne do sypial.
 
Witam się w ten ciepły dzień. Z racji pięknej pogody jest mnie tu mniej bo dużo czasu spędzam z synkiem na zewnątrz. Do tego mam tyyyyyyle stron do nadrobienia, że głowa mała. Co nadrobię 20 czy 30 to kolejne tyle dochodzi. Kiedy ja Was dogonię i czy kiedykolwiek bede jeszcze na bieżąco? 🙈

Ja od jakiegoś tygodnia czy dłużej czuje się jakoś mniej ciążowo. Ruchów nadal nie czuje i się czasem zastanawiam czy wszystko jest ok. I strasznie nie mogę doczekać się wizyty w przyszły poniedziałek. Chociaż z drugiej strony to tylko wizyta na nfz na sprzęcie starym jak świat więc pewnie mi nawet nie powie kto tam u mnie siedzi córcia czy drugi synek..
Czyżbyś wizytowała 22.06?
Który będziesz mieć wtedy dokladnie tydzien?
 
Ooo super temat tu powstał. Myślicie wogole o pokoiku dla dziecka od razu? My niby mamy jeden pokój wolny ale myślałam że na razie i tak będzie spało z nami a pokoik urządzimy jak będzie gotowe... Jak Wy to widzicie i rozwiązujecie? Jestem mega ciekawa bo jest jeszcze trochę czasu.
My natomiast wzięliśmy się ostro za remont mieszkania aby bardziej je 'przystosować' dla dzidzi... I też już mam dość latania po budowlanych 😂😂

Cieszę się z Wami z udanych wizyt 💕 ja właśnie jadę na swoją wizytę w 17tc i też mam nadzieję że mojej dziewczynce nic nie wyrosło od badań prenatalnych 😂😂
Ja chce żeby dzidzia spała z nami na dostawnym łóżeczku, potem może zwykle łóżeczko ale raczej tez u nas w sypialni a przeprowadzka do własnego pokoju myśle ok 2 lat ale nie znam się na tym, pierwsze dziecko wiec i tak pewnie wszystko wyjdzie „w praniu” 😁
 
Ja do porodu pokoik musze urzadzic na cacy, jak sie urodzi dzidzi nie bd na to czasu.Na pewno kupię komoda z szufladami i łóżeczko dostawne do sypial.
Do pokoju dzieciaczka to też planuje kupić komode, szafe, łóżeczko i sporo innych rzeczy mam w planach :D w sumie wizja pokoju jest, czekamy tylko na płeć i pewnie we wrześniu będziemy bawić się w urządzanie 😇 już się nie mogę doczekać! W końcu nasz wielki dom się zapełni ❤
 
reklama
Mam pod kopułą i czytałam, chyba z 2tys stron ma 😱 ona jest też z wątkiem historycznym bo o zamachu na prezydenta, fajna była- całkiem szybko się czytało :D jeszcze podobała mi się ta nowa seria : pan mercedes, znalezione nie kradzione i ta trzecia :D
"koniec warty"? Mam ją właśnie odłożoną do przeczytania 😅 Właśnie nie wiem jak ja to zrobiłam że miałam w ręku Pana Mercedesa i Koniec warty i wzięłam tą drugą a jak byk w środku napisane że to trzecia część trylogii, lato było, upał i mi chyba już przygrzało 😂Eh duża krzywda mi się nie stanie jak nie przeczytam po kolei ale jednak zauważyłam że lepiej czyta się je w miare po kolei bo jest sporo wątków z poprzednich części. "Rose Madder" mi się jeszcze podobała :) To pod kopułą będzie koeljna na liście bo brzmi bardzo dobrze :D
 
Do góry