reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2020

Matko ale mam migrene aż mnie na wymioty dźwiga 😭😭
Próbowałaś na migrenę zagryźć olowek? Mi to w 90% pomaga na bol migrenowy

Edit: to zabrzmiało jakbym radziła aby dokonać morderstwa na biednym ołówku 😁 oczywiście chodziło mi o taki sposób aby odciążyć mięśnie twarzy które wywołują często napięcie i przez to ból migrenowy. Zamiast drewnianego ołówka można użyć drewnianej łyżki 🙂 mój m zawsze się śmieje ze mnie jak paraduje z tą łyżka między szczękami 😆 ale dla mnie mega sposób
 
Ostatnia edycja:
reklama
Spodnie ciążowe h&m jakie tam są rozmiarówki? Chciałam zamówić spodenki ciążowe i nie wiem czy wziąć xs czy s....?
 
Spodnie ciążowe h&m jakie tam są rozmiarówki? Chciałam zamówić spodenki ciążowe i nie wiem czy wziąć xs czy s....?
Ja zamówiłam S i sa duze. Juz nie odsylalam, ale następnym razem wzięłabym XS. Nie mam porównania, bo nie kupuje tam spodni, ale wydaje mi sie, ze trochę zawyżona rozmiarówka.
 
🙈Wróciłam po weekendzie,myślę eee pewnie dziewczyny mało pisały, bo ładna pogoda, grillki i te sprawy a tu szok,cały dzień na raty nadrabiam😂
Już was tu samych nie zostawię 😁
My byliśmy cały weekend w parku zabaw dla dzieci, było szaleństwo,ale widzę,że tutaj nie mniejsze😁

Gratulacje dla dzisiejszych dziewczyn wizytujących,super że dzidzie zdrowe❤

@Ragda spóznione życzenia urodzinowe🎂rośnij zdrowo☺

@Piernik no w końcu, dobrze,że jesteś 😘


Dziewczyny! Mamy stworzyć listę osób, które będą miały dostęp do forum prywatnego. Spróbuję zrobić to w formie tabelki, każda będzie cytowała mój post i się wpisywała, o ile oczywiście chce mieć dostęp :) Myślę, że damy sobie czas do piątku, co Wy na to? Może macie jakiś inny pomysł?

Chciałabym ,jak mnie przyjmniecie☺

Hej Dziewczyny! Nie wiem czy mnie ktoś jeszcze pamięta [emoji6] Pozwoliłam sobie napisać do was póki wątek jeszcze otwarty. Przyznaję, że podczytuję was regularnie bo ciekawi mnie co u was słychać, chociaż ostatnio tyle piszecie, że ciężko nadążyć [emoji854][emoji14]
Cieszę się, że mogłam z wami pobyć tutaj oficjalnie chociaż te 5 tygodni a potem z przyczajki do dzisiaj [emoji28]
Chciałam Wam życzyć spokojnych kolejnych miesięcy ciąży i szczęśliwego rozwiązania [emoji4]
Bardzo się cieszę, że wasze bobaski rosną zdrowo!
Trzymam kciuki za dodatkowe badania/amniopunkcję dwóch dziewczyn [emoji8]
chyba Sandra i Ilsia jeśli się nie mylę, przepraszam, ale ciężko spamiętać wszystkie nicki [emoji2960]

Dziękuję @Rumiankowa za wsparcie, a także @Karanga [emoji8]
@Asia Kasia denerwowałam się razem z Tobą, kamień z serca, że z bąbelem wszystko dobrze.
@niemandin hogwartowe śpiochy sztos [emoji2956]

Wszystkich nie dam rady wymienić ale niech żadna nie czuje się pominięta, cieszę się że was poznałam bez wyjątku [emoji6]

Trzymajcie się ramy i majtek mamy [emoji1787] i nie wszczynajcie za często g... burzy [emoji14]

Tymczasem ja za miesiąc wracam do starań i mam nadzieję że na kolejnym mamowym wątku spotkam równie świetne laseczki jak wy [emoji8][emoji8][emoji8]
Powodzenia w staraniach, miło,że się odezwałaś ❤

A no i właśnie.
Naprawdę po tych prenatalnych osiągnęłam jakieś zen.


Mam pytanie do tych z Was, które już mają dziecięcia starsze. Niedługo poznam najnowszą członkinię rodziny. Będzie miała jakieś 2 tyg. Co mogę kupić w prezencie dla 2tyg dziewczynki? Tylko nie pampersy/
Może takie miękkie książeczki kontrastowe? I coś do tego;) moj synek potrafil się dlugo wpatrywać w czarne kropki czy paski,niby dziecku się wydaje ,że to się rusza 😁.Noworodki widzą najlepiej kontrasty.
Screenshot_2020-06-15-19-08-15.pngScreenshot_2020-06-15-19-08-24.png
No właśnie dzisiaj przeczytałam, że cynamon, tymianek i rozmaryn są niewskazane w ciąży, bo mogą powodować poronienie lub wady rozwojowe...i trochę zonk, bo często zdarza mi się zjeść pieczone ziemniaki z rozmarynem/tymiankiem, już nie wspominając o wieeelkim ciachu drożdzowo-cynamonowym dwa tygodnie temu...
O nie,a ja co chwilę bułeczki cynamonowe podjadam i to już od dłuższego czasu😳 mam nadzieję,że nie zaszkodziły...
 
Ostatnia edycja:
Odebrałam z paczkomatu poduchę ciążową. Jest MEGA
emoji7.png
emoji3059.png
emoji3590.png

Ułożyłam się w niej na próbę i prawie zasnęłam
emoji6.png

Teraz mąż robi obiad a ja odpoczywam po zakupach. Oczywiście poducha pod plecami i karkiem. Super wygodne.

A jaką masz? Ja chciałam sobie zamówić ale jak zobaczyłam ile jest typów to zgłupiałam jaki kształt najlepszy ;D

Kurde i teraz się zastanawiam nad tym detektorem, bo jednak fajnie by było gdyby też poczuł, że będzie tatą, ale bardzo się boję, że pewnego dnia będziemy po raz któryś sprawdzać to serduszko i go nie usłyszymy ... I tak się miotam...

Ja też ze sobą walczę... Zazdroszczę dziewczynom jak czytam, że słuchają maluszków, ale ja jestem panikarą, boję się, że będę panikować i stresować się na zapas przez ten detektor.
To czekam na info bo się do nich przymierzałam też :)
Ja też jestem ciekawa jakie są! :)

Ja po dzisiejszej wizycie, pappy niestety wciąż nie było na recepcji - kazano mi czekać do czwartku :(
Maluch rośnie książkowo, ma teraz 7,41 cm ♥ Nogi skrzyżował, więc lekarz nie miał jak potwierdzić info z prenatalnych. Cieszę się bardzo jak go widzę na usg, jest już taki duży! 🥰
 
Spodnie ciążowe h&m jakie tam są rozmiarówki? Chciałam zamówić spodenki ciążowe i nie wiem czy wziąć xs czy s....?
Ja kupiłam w piątek jeansy, które będą idealne na jesień - normalnie noszę 38, teraz po tych przebojach pierwszego trymestru bez problemu zmieściłam się w 36 i jeszvze jest luz:) Wydaje mi się, że rozmiarówka jest delikatnie zawyzona. polecam zajrzeć na wyprzedaże, bo na ten okres jesienno zimowy można coś znaleźć :)
 
reklama
O nie,a ja co chwilę bułeczki cynamonowe podjadam i to już od dłuższego czasu😳 mam nadzieję,że nie zaszkodziły...

Nieee no luuuzik, tak jak dziewczyny pisały, pewnie wszystko jest ok i jakby tak się stosować do wszystkich wolno/nie wolno to zostałyby nam herbatniki z wodą ;) ale zdziwiłam się mocno, że nawet takie pierdoły jak kuchenne przyprawy czy zioła teoretycznie mogą mieć wpływ na ciążę.
 
Do góry