reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2020

Dziewczyny! Mamy stworzyć listę osób, które będą miały dostęp do forum prywatnego. Spróbuję zrobić to w formie tabelki, każda będzie cytowała mój post i się wpisywała, o ile oczywiście chce mieć dostęp :) Myślę, że damy sobie czas do piątku, co Wy na to? Może macie jakiś inny pomysł?
Również chcę 😊
21 lat, 2 ciąża, pierwsza była biochemiczną, 1 cykl starań, termin 14.12, miasto Wiedeń
 
reklama
@martini6 Myślę że dane będzie uzupełniać @Rumiankowa, bo chyba miała już wstępną listę, ale to może jak już przejdziemy na prywatne forum :) Wtedy najwyżej każda na nowo "się przedstawi" :D
Oj to bardzo wstępna lista. Myśle, ze każda powie coś o sobie. Zrobimy wtedy główny post z podstawowymi informacjami ale tez fajnie jak każda napisze ciut więcej niż suche fakty ;) znaczy może nie każda ale każda chętna ;)
 
Dziewczyny, któraś z Was pisała, że rano budzi się z zatkanym nosem? Dziś mnie to dopadło... Wieczorem jak lezelismy miałam zatkaną jedną dziurkę a rano druga :/ i nie wiem czy to jakiś początek kataru czy co... Chodzę już od ok godziny po domu i jakoś szczególnie mi jej nie odetkało. Co zrobić?
 
Dziewczyny, któraś z Was pisała, że rano budzi się z zatkanym nosem? Dziś mnie to dopadło... Wieczorem jak lezelismy miałam zatkaną jedną dziurkę a rano druga :/ i nie wiem czy to jakiś początek kataru czy co... Chodzę już od ok godziny po domu i jakoś szczególnie mi jej nie odetkało. Co zrobić?
Sól fizjologiczna. Powinna trochę rozrzedzić. I potem wydmuchać nos. Dziurki pojedynczo, nigdy obie naraz.
 
Dziewczyny, któraś z Was pisała, że rano budzi się z zatkanym nosem? Dziś mnie to dopadło... Wieczorem jak lezelismy miałam zatkaną jedną dziurkę a rano druga :/ i nie wiem czy to jakiś początek kataru czy co... Chodzę już od ok godziny po domu i jakoś szczególnie mi jej nie odetkało. Co zrobić?
Już kilka(naście) razy tak miałam od początku ciąży i też zawsze myślę czy to czasem nie przeziębienie, ale mi do południa samo przechodzi jak ręką odjął. Nic nie biorę, tylko cierpliwie dmucham w te chusteczki i kicham do woli. No może wtedy więcej owoców/warzyw zaczynam wcinać żeby witaminę C dostarczyć.
 
Już kilka(naście) razy tak miałam od początku ciąży i też zawsze myślę czy to czasem nie przeziębienie, ale mi do południa samo przechodzi jak ręką odjął. Nic nie biorę, tylko cierpliwie dmucham w te chusteczki i kicham do woli. No może wtedy więcej owoców/warzyw zaczynam wcinać żeby witaminę C dostarczyć.
No też kicham od jakiś 2-3tyg jak głupia. Trochę mi odetkało ale jak nie przejdzie to zrobie irygacje :D tylko hmmm mam sol fizjo i...strzykawke :D nie mam jako takiego irygatora... Chyba powinno dać radę :) a wit c już wypiłam, sok z żurawiny i herbe z miodem o cytryna
 
reklama
Do góry