reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2020

dopisz mnie tez ;)) jutro już wracam mogę pomoc ogarniac ;)


Cześć!

Przeżyłam! Cała rodzina poinformowana. Teściowie zareagowali spoko. Babcie męża tak... pare razy dziwnymi tekstami rzuciły ale starałam się nie brać tego do siebie. Chociaż momentami złośliwe riposty się na język cisnęły.
Pierwsi znajomi informowani na żywo - tez miło, siedzieliśmy na grillu od 16 do prawie północy, biegliśmy potem w ulewnym deszczu do teściów. A mama przyjaciela mego męża dała mi na wynos ciacho i domowy dżem ;)

W sumie pozytywny weekend ale jestem wykończona psychicznie. Za pare godzin jedziemy jeszcze do mnie na obiad i wracamy do siebie. W sumie fizycznie tez jestem wykończona bo u teściów śpię kiepsko. Niby warunki są spoko ale jakoś ja w gościach zawsze od rana na czuwaniu. Dziś kot mnie obudził, nakarmiłam, wypuscilam i od 6.30 nie śpię. Mąż wstanie koło 9 najwcześniej pewnie a i to jak go obudzę.
Pisałyscie o baby shower - absolutnie nie dla mnie to. Zreszta ja prawie nie mam koleżanek, raczej większość kumpli prędzej wiec jakas popijawa dla znajomych niż baby shower ;p
Cieszę się, że weekend udany i reakcje pozytywne [emoji4]
To jeszcze dzisiaj daj się trochę porozpieszczac [emoji16]
 
reklama
Dziewczyny! Mamy stworzyć listę osób, które będą miały dostęp do forum prywatnego. Spróbuję zrobić to w formie tabelki, każda będzie cytowała mój post i się wpisywała, o ile oczywiście chce mieć dostęp :) Myślę, że damy sobie czas do piątku, co Wy na to? Może macie jakiś inny pomysł?
Ja też chcę 😀
 
reklama
Cieszę się, że weekend udany i reakcje pozytywne
emoji4.png

To jeszcze dzisiaj daj się trochę porozpieszczac
emoji16.png
No cieszę się bardzo, ze mam z głowy ;)

Dziś to już luzik, dzisiaj mnie wlasnie tata ma rozpieszczać kulinarnie bo w piątek złożyłam zamówienie na obiad 😂 Wałóweczka przyzwoita się szykuje.
 
Do góry