reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Grudniowe mamy 2020

A może wystarczy nam jedna (Ty😁) na początek? Bo jakoś widzę nikt się nie wyrywa 😂 A może któraś z dziewczyn później się zdecyduje :)
Nie, nie. Sama się nie porywam. Ja i tak biorę te nominację raczej "z braku laku" bo nikogo chętnego nie ma. Też się w tym jakoś nie widzę.

Albo chodź Ty.
Patrz - ja teraz do lipca (poza najbliższym weekendem) tak względnie tu będę. Ty się obronisz i w wakacje ogarniesz jak ja będę się rozbijać urlopowo :p
 
reklama
Któraś z Was pisała o alergii, niestety u mnie tez już się pojawia ale na razie tylko kichanie i dzisiaj zapytalam czy można brać leki na alergie i Pani dr powiedziała ze nie widzi przeciwwskazań. Wiec może jest jakaś nadzieja żeby przeżyć ten okres :)
 
Nie, nie. Sama się nie porywam. Ja i tak biorę te nominację raczej "z braku laku" bo nikogo chętnego nie ma. Też się w tym jakoś nie widzę.

Albo chodź Ty.
Patrz - ja teraz do lipca (poza najbliższym weekendem) tak względnie tu będę. Ty się obronisz i w wakacje ogarniesz jak ja będę się rozbijać urlopowo :p

Dobra, ja się mogę zgodzić, żeby już zamknąć temat, tylko z zastrzeżeniem, że do końca czerwca będę na pewno rzadziej się udzielać, a potem również chciałabym pokorzystać z wakacji 😂 Zakładam, że mamy tak ogarniętą ekipę, że nie będzie trzeba specjalnie pilnować porządku 😁
 
Dobra, ja się mogę zgodzić, żeby już zamknąć temat, tylko z zastrzeżeniem, że do końca czerwca będę na pewno rzadziej się udzielać, a potem również chciałabym pokorzystać z wakacji [emoji23] Zakładam, że mamy tak ogarniętą ekipę, że nie będzie trzeba specjalnie pilnować porządku [emoji16]
No i super[emoji16]mamy to[emoji6]
 
Kurczę, powiem Wam że zaczęłam oglądać ubranka i wszędzie te najmniejsze rozmiary wyprzedane :( Skąd zamawiacie ubranka dla swoich dzieciaków? Przejrzałam większość sieciówek, Smyka itp. Może macie jakieś fajne stronki? Tylko z cenami w granicach rozsądku 😂
 
reklama
s

My też jeszcze nic nie powiedzieliśmy doszliśmy do wniosku ze po co przez telefon mowic jak przyjedziemy do polski na wakcje pewno okolo sierpnia to im powiemy tesciowa zawału dostanie bo ona juz nas na straty spisała 15 lat razem 6 lat po ślubie nam w lipcu styknie:)))) A tata to pewno nic nie powie przez 2 dni bo już doczekać sie nie może na wnuki A my z siostrami takie coś nie ogarniete w tej kwestii i wnuków brak :))) to już bedzie 5 miesiąc wiec beda na chwilę pretensje że tak późno mówimy ale trudno :))))
Podziwiam ze tak długo wytrzymacie! Ja ledwo się powstrzymywałem żeby nie powiedzieć przed prenatalnymi... teściom powiedzieliśmy przez telefon bo mieszkają 1400 km od Nas i nie wiadomo kiedy się zobaczymy 😁 Mojej mamie osobiście. Obie reakcje bardzo pozytywne 😁
 
Do góry