reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Grudniowe mamy 2020

reklama
U mnie jest wysyp dzieci 😂 w ostatnim roku przyszly na swiat dwie dziewczynki.. Wcześniej 3 😂 i tak ciągle.

Pewnie jakby nikogo bliskiego nie bylo to tez bym szukala nowego wszystkiego:)

Super z takim wysypem :D My to takie rodzynki na razie. Chociaż akurat tacy dosyć wierzący znajomi ostatnio ślub brali i bym się nie zdziwiła jakby zaraz się zabrali do dzieła :D To może będzie ktoś na żywo z dzieckiem w podobnym wieku 😅

@martini6 Twój brzuszek tez pięknie wygląda :)

@Rumiankowa ja mam podobną sytuacje do Twojej mała rodzina a przyjaciółka też za chwilę będzie się starać o kolejne 😄

No i właśnie, trzeba wpaść w szał zakupów😅
 
Jejku dziewczyny dzisiaj mam prenatalne i szczerze to nie wiem wiem jak to przeżyje. Taki stres mnie dopadł ze wymiotować mi się chce z nerwów, wkręcam sobie ze jest na pewno wszyskto źle, dzisiaj 12+3, trzymajcie kciuki
Armia ciotek trzyma kciuki :) wszystko będzie dobrze :* będziesz zachwycona i mega wzruszona 🥰
 
reklama
Trzymam kciuki za dzisiejsze wizyty i zdrowe dzidziusie 😍
Mam detektor do odebrania i nie wiedziałam czy żel jest w zestawie więc zamówiłam i też czeka 😍 przyszły tatuś usłyszy pierwszy raz na żywo syna 😍
Ja niedawno znalazłam serduszko i mąż mega się cieszył jak w końcu na żywo słyszał bicie serca 🙂 mega wrazenie, szkoda że jesteśmy w obecnych czasach pozbawieni możliwości dzielenia się taka radością z mężem ☹️
 
Do góry