reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Grudniowe mamy 2020

Pisałyście o tym komu i kiedy powiedziałyście o ciąży. O pierwszej ciąży powiedziałam wszystkim w 6/7 TC i obok mnie stoi mój mały przystojniak :) o drugiej ciąży chcieliśmy powiedzieć dopiero po pierwszym trymestrze i nie zdążyliśmy bo poroniłam w 7tc a moja mama dowiedziała się tak że zawieźliśmy jej synka przed pójściem do szpitala, żeby się nim zaopiekowała i musieliśmy powiedzieć po co idziemy do szpitala... W trzeciej ciąży tez powiedzieliśmy od razu w 6/7 TC i mały rojber je teraz śniadanie :) w tej ciąży która była zaskoczeniem, a do tego zaczęła się plamieniem, postanowiliśmy się wstrzymać do potwierdzenia jej na USG to był 8tc i wtedy powiedzieliśmy naszym chłopcom, rodzicom, teściom i rodzeństwu. A niedawno powiedziałam przyjaciółkom i koleżankom :)
 
reklama
Córeczka strasznie przechodzi szczepienia... I strasznie się wyrywa obawiam się że ja nie utrzymam ☹️
Dasz radę! Mamina sila w Ciebie wstąpi a pielęgniarki pomogą i będzie git :) mój starszy też cyrki uskuteczniał przy szczepieniach i zawsze prosiłam o dodatkową parę rąk do jego przytrzymania jak nie było ze mną męża i nigdy nie było z tym problemu. Pielęgniarki wiedzą że dzieci różnie znoszą szczepienia ;) uprzedz i poproś o pomoc i pójdzie dobrze!
 
Dziewczyny, wiem że same testy z krwi nie dają odpowiedzi, ale czy z tych wyników można coś wyczytać? Nie zgadzają mi się parametry w stosunku do tygodnia ciąży, ale nie wiem czy powinnam się tym niepokoić?
Screenshot_20200604_091151.jpg
 
Dziewczyny, wiem że same testy z krwi nie dają odpowiedzi, ale czy z tych wyników można coś wyczytać? Nie zgadzają mi się parametry w stosunku do tygodnia ciąży, ale nie wiem czy powinnam się tym niepokoić?
Zobacz załącznik 1128524
A który masz tydzień przypomnij? Bo jak na to patrzę to wygląda jakbyś się mieściła w widełkach ;)
Co Ci się nie zgadza?
 
Dasz radę! Mamina sila w Ciebie wstąpi a pielęgniarki pomogą i będzie git :) mój starszy też cyrki uskuteczniał przy szczepieniach i zawsze prosiłam o dodatkową parę rąk do jego przytrzymania jak nie było ze mną męża i nigdy nie było z tym problemu. Pielęgniarki wiedzą że dzieci różnie znoszą szczepienia ;) uprzedz i poproś o pomoc i pójdzie dobrze!
Tam jest tylko jedna pielęgniarka która szczepi więc będę musiała ja trzymać sama 🤷‍♀️
 
Badanie robiłam w 11+5, HCG w sumie pasuje, ale PAPPA tak jakby tydzień później 🤔Pewnie jak zwykle wyjdzie, że niepotrzebnie panikuję 😂 Już bym chciała być poooo :(
 
Badanie robiłam w 11+5, HCG w sumie pasuje, ale PAPPA tak jakby tydzień później 🤔Pewnie jak zwykle wyjdzie, że niepotrzebnie panikuję 😂 Już bym chciała być poooo :(
Wczoraj byłam na badaniach i zapytałam pielęgniarkę czy będę mogła sobie je podejrzeć - powiedziała, że i tak wyniki zbyt wiele mi nie powiedzą, że dopiero usg daje pewność :) dlatego nie ma co się stresować, lekarz na pewno Cię uspokoi :)
 
reklama
Wczoraj byłam na badaniach i zapytałam pielęgniarkę czy będę mogła sobie je podejrzeć - powiedziała, że i tak wyniki zbyt wiele mi nie powiedzą, że dopiero usg daje pewność :) dlatego nie ma co się stresować, lekarz na pewno Cię uspokoi :)

Pozostaje cierpliwie poczekać do jutra :)
 
Do góry