reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2020

reklama
Ja jak byłam na 1 usg nie mogła zmierzyć mi pęcherzyka bo byłam tak zestresowana, szybko oddychałam i ruszał się przez to caly brzuch :p nie wiem jak ja w piątek dam radę 😱
Mnie strasznie lekarz postraszył że nic nie widzi odrazu się rozplakalam po czym powiedział, a nie jednak jest. I wtedy pokazał mi bijące serduszko. Nie wiele pamiętam z tej wizyty bo był to dla mnie duży stres. Szkoda, że nie mógł być mąż ze mną wtedy więcej by zapamiętał z tego co mówił podczas USG. Dla mnie najważniejsze zdanie Wszystko jest w porządku.
 
Ja mam wizytę u mojego ginekologa dopiero 21 maja a dzisiaj idę do lekarza bo niepokoją mnie te upławy a poza tym dziwnie brzuch mnie boli tzn ostatnio kujący ból (krótkotrwały) miałam z lewej strony brzucha. Wole iść sprawdzić czy wszytsko ok bo inaczej na głowę bym dostała
Mnie też od kilku dni kłuję jakby lewy jajnik, ale to na tym etapie ciąży jest jak najbardziej ok, macica się rozrasta i może się przesuwać na jajnik 🙂 nic się nie martw, będzie dobrze 😘
 
Dziewczyny tak czytam i się zastanawiam bo piszecie o prawach kobiety po poronieniu. Ja według terminu z ostatniej miesiączki dziś mam 7+6. W piątek kiedy mam mieć zabieg byłoby 8+1. Tylko nie wiem jak jest w takim przypadku jak u mnie, jeśli faktycznie się okaże że nic nie widać i będzie tzw. Puste jajo płodowe to wtedy chyba nie ma za bardzo podstaw do tego żeby badać pod kątem płci bo nie ma co? Czy ja dobrze to rozumiem? Jestem skolowana. I nie wiem co w takim przypadku. Czy któraś się orientuje?
 
Dziewczyny tak czytam i się zastanawiam bo piszecie o prawach kobiety po poronieniu. Ja według terminu z ostatniej miesiączki dziś mam 7+6. W piątek kiedy mam mieć zabieg byłoby 8+1. Tylko nie wiem jak jest w takim przypadku jak u mnie, jeśli faktycznie się okaże że nic nie widać i będzie tzw. Puste jajo płodowe to wtedy chyba nie ma za bardzo podstaw do tego żeby badać pod kątem płci bo nie ma co? Czy ja dobrze to rozumiem? Jestem skolowana. I nie wiem co w takim przypadku. Czy któraś się orientuje?
Jak masz puste jajo to tam nie ma zarodka, więc nie ma co badac..
 
Ojoj. To obys bezpiecznie do końca 37go dotrzymala. Ja będę prosić jak z pierwszym o CC dwa tygodnie przed termin, bo z drugim miałam wyznaczony ostatni dzień 40 tygodnia (przez jakąś młoda lekarkę) i akcja zaczełaby się wcześniej bo się mlody przestał ruszać kilka dni wcześniej napędził nam strachu niemałego a okazało się że się szykowal do samodzielnego wyjścia 😅 więc ordynator nawrzeszczal na tą lekarkę że za późno mnie zapisała z takimi wskazaniami (nie mogę rodzic naturalnie) i następnego dnia miałam już CC. Także będę chciała jak z pierworodnym urodzić tuż po skończonym 38 TC. Oby tylko nie zaczęło się pchać na świat wcześniej...
Mam nadzieję że tym razem uda się umówić na cesarkę bo z corka się nie dało w 36tyg odeszły wody i cc na cito
 
reklama
Do góry