reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2020

reklama
To super, gratulacje! Najlepszy i najbezpieczniejszy typ ciąży, prawie bez powikłań. Możesz śmiało donosić i rodzic naturalnie.
Będzie dobrze, mój mąż się pierwsze co to zmartwił samochodem [emoji23]
Jestem mega skolowana i przerazona. Syn ma aktualnie 16 miesięcy, dzidziol jeszcze

Powiedzial, ze na pewno dwukosmowkowa. Wiecej nie wiem. Wygladaja jakby byly w dwoch zupełnie roznych 'workach'
 
Jest pecherzyk wiekszy niz ostatnio.. lekarz powiedzial ze nie widzi tego dobrze :( ale jestem dobrej mysli, gdyby bylo cos nie tak to pecherzyk by przeciez nie rosl a ja go widzialam dzis wyraznie.. maz jest smutny tylko :( za tydz wizyta.. Zobacz załącznik 1118940

Który to tydzien u Cb ? I czy większy pęcherzyki? Trzymam Kciuki.

Ja w pierwszej ciazy myslalam oby tylko nie blizniaki, za nic nie chcialam blizniakow, jeszcze w Londynie wtedy bylismy, a tam tak ciasno, myslalam jak ja bede z takim wielkim wozkiem jezdzic. Na szczescie wtedy mialam ciaze pojedyncza, a teraz nie wiem czemu strasznie mi chodza po glowie te blizniaki, chyba bym sie ucieszyla jakby sie trafily 😁 Moze dlatego, ze stara jestem i jak ta ciaza pojdzie dobrze to juz chyba sie nie zdecyduje na wiecej. Niestety ja nadal nie wiem kto tam w srodku mieszka, pierwsze usg bede miec 5 czerwca... 😅

Mi po głowie chodzą bliźniaki bo jednak jestem w grupie "ryzyka" mama ma rodzeństwo blizniaki.. kuzynka też ma bliźniaki. A ja przez te gorsze samopoczucie sobie wkrecam.. moje pierwsze ust 29.05 (będzie to 12 tydz 3 dzien)
 
Jest pecherzyk wiekszy niz ostatnio.. lekarz powiedzial ze nie widzi tego dobrze :( ale jestem dobrej mysli, gdyby bylo cos nie tak to pecherzyk by przeciez nie rosl a ja go widzialam dzis wyraznie.. maz jest smutny tylko :( za tydz wizyta.. Zobacz załącznik 1118940
Pewnie młodsza ciaza, a na początku to kilka dni wszystko zmienia.
A coś w pęcherzyku widać?
 
Hej! :) Robiłam dziś badania krwi i moczu i trochę się zestresowałam wzrostem TSH. 6 tygodni temu było 2,8 a dziś 4,03, mimo brania leku. Wizyta za tydzień i nie wiem czy nie zrobić samowolki i nie zwiększyć dawki bo lekarka i tak pewnie to zrobi, mówiła że TSH musi być poniżej 2,5. A biorę Euthyrox 37,5 (półtorej tabletki 25) więc tak naprawdę to niewielka dawka. Chyba zwiększę od jutra, jak myślicie? Czy któraś z Was też ma TSH w okolicach 4,0?
Przypomnę że u mnie 11tc.
Inę wyniki OK, choć glukoza na czczo 93 więc górna granica normy. Muszę chyba na jeszcze zdrowszą dietkę przejść 😉
Ja mam 4.28 biorę 50 ale ja bym sama nie zwiększyła. Lepiej zadzwoń i zapytaj.
 
Który to tydzien u Cb ? I czy większy pęcherzyki? Trzymam Kciuki.



Mi po głowie chodzą bliźniaki bo jednak jestem w grupie "ryzyka" mama ma rodzeństwo blizniaki.. kuzynka też ma bliźniaki. A ja przez te gorsze samopoczucie sobie wkrecam.. moje pierwsze ust 29.05 (będzie to 12 tydz 3 dzien)
Byl zdecydowanie wiekszy niz tydz temu 5+5
 
reklama
Do góry