reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2020

Super [emoji3590]
Juz po wizycie jestem :) maleństwo rośnie, serduszko pieknie bije, krwiak coraz mniejszy wiec strasznie sie ciesze :D mam leżeć odpoczywac (co jest trudne przy małym dziecku ) za 2 tyg kolejna wizyta zeby sprawdzic czy krwiak sie zmniejsza. Aaaa i dzidzia młodsza na usg wiec mam 2 terminy porodu :D na 29.12 i na 5.01 wiec sylwester zapowiada sie ciekawie
 
reklama
W poprzedniej ciąży? 13 tydzień
Dziewczyny kiedy wam minęły mdłości? Obecnie jestem wg aplikacji 7+2 i od około tygodnia drażnią mnie zapachy gotowanych potraw, ciągle coś stoi mi na żołądku i muszę iść zwymiotować aby poczuć się lepiej. Jest fatalnie nie mam na nic apetytu ani Ochoty... Pocieszcie mnie że to niedługo minie
 
Wystarczy jeden wynik podwyższony i już stwierdzają cukrzycę. Ja będę robić krzywą w tym tygodniu chyba [emoji51]
94, więc teoretycznie niedużo powyżej normy, bo dla ciężarnych to chyba jest 90? Też mi się wydaje, że po prostu powtórzą wynik, ewentualnie zrobią krzywą i raczej nic szczególnego nie wyjdzie, ale lekki stresik jest.
 
Jak to zrobiłaś? Mój nadal nie potrafi się "postawić", a mnie czasem to tak drażni że głowa mała 🙈
Nie wiem w sumie, może był podatny? Bo to nawet bez kłótni poszło. Stopniowo stawiałam granice i w ciągu 1,5 roku doszliśmy do tego gdzie jesteśmy teraz. Czyli wystarczy jedno moje spojrzenie i mąż reaguje 😆 Najpierw był lekki bunt, później sam się szybko orientował jak powiedział za dużo a później już się nauczył trzymania naszego życia osobno.

Ale to też tak wygląda jak jedziemy do mnie - ja też jakieś tam granice rodzince potrafię postawić i on też to widzi, że to nie jest "jednostronne", że ja tylko od niego wymagam.


My jeździmy do domów rodzinnych bardzo rzadko w związku z czym wiadomo, że ja nie mam z jego rodzicami takiej swobodnej relacji a on z moimi też nie. Ja ostatnio i tak stałam się trochę bardziej sobą i potrafię teściowi utrzeć nosa jak się wymądrza. Więc coraz bardziej samodzielna jestem w tej relacji ale potrzebuję żeby mąż stał za mną murem.
 
Juz po wizycie jestem :) maleństwo rośnie, serduszko pieknie bije, krwiak coraz mniejszy wiec strasznie sie ciesze :D mam leżeć odpoczywac (co jest trudne przy małym dziecku ) za 2 tyg kolejna wizyta zeby sprawdzic czy krwiak sie zmniejsza. Aaaa i dzidzia młodsza na usg wiec mam 2 terminy porodu :D na 29.12 i na 5.01 wiec sylwester zapowiada sie ciekawie
Super !!! Dużo zmniejszył Ci się krwiak od ostatnie wizyty ? Bo mi o cm przez dwa tyg u teraz jestem ciekawa bo mam aż 4 tyg różnice do kolejnego usg ( teraz zostały dwa tyg) i stresuje się troszkę ile się zmniejszy bo dzisiejsza noc trochę dała mi popalić ciągnął mnie skubaniec :/
 
reklama
Do góry