reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2020

Dziewczyny kiedy wam minęły mdłości? Obecnie jestem wg aplikacji 7+2 i od około tygodnia drażnią mnie zapachy gotowanych potraw, ciągle coś stoi mi na żołądku i muszę iść zwymiotować aby poczuć się lepiej. Jest fatalnie nie mam na nic apetytu ani Ochoty... Pocieszcie mnie że to niedługo minie
Mi minely tak 8+5 gdzieś. :/
Delikatnie się rysuje już ❤🥰 ale śliczna ściana przy łóżku 💙💙💙 śliczna mamuśka 😁😍
Dziekuje 😍
Oby sie w sumie jeszcze nie zarysowal mocno do czerwca do prenatalnych, bo poza rodzicami i tesciami i rodzenstwem nikt z okolicy nie wie.. A tu kazdy dom na okolo to jakas ciocia albo wujek 😂 mysla ze ba postojowym jestem bo salony zamkniete
 
reklama
Witam Was dziewczyny [emoji6]
Piękne brzuszki macie , i jakie laski z Was [emoji7]
U nas ciąża też była wielkim zaskoczeniem , m 2 synów po in vitro 6lat i 2,5 latka no i byłam przekonana ,że u nas nic już samo nie zadziała, tym bardziej po 11 latach po ślubie, a jednak [emoji173]do tej pory doszukuje się objawów, czy to czasem sobie tej ciąży nie wymyśliłam [emoji86][emoji85]

Co do brzuszka to u mnie tez już wyskoczył, ale to bardziej wygląda jakbym przywalilam parę kilo [emoji1787].
Heh no moje małżeństwo jest już pełnoletnie [emoji12]
Super, że tym razem "zaskoczyło" samo [emoji4] może mniej stresu w życiu? [emoji274]
 
reklama
@Asia Kasia @eweliska gratuluję udanych wizyt :) oby same takie dobre info spływało :)
A brzuszki macie urocze! U mnie troszkę tłuszczyku na brzuchu więc wygląda na mały ciążowy ale nim nie jest 😅 miała Chodakowska wjechać na tej kwarantannie ale pierwszy wjechał pozytywny test no i plany prysły :)
Co do mdłości to książkowo powinny ustąpić z końcem pierwszego trymestru, ale jak już zapewne wszystkie tu wiedzą mało która ciąża jest książkowa ;)
 
Do góry