reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Grudniowe mamy 2020

To już spora dziewczyna. Moja ma 2 i pół, nie chodzi do przedszkola, ale myślę, że spokojnie by dała radę. Ciężej jest z takimi 13-miesiecznymi. Dwulatki są kumate, już się bawią itd. Koleżanki sobie bardzo chwala żłobki
Moja Córeczka ma aktualnie 18 miesięcy do żłobka chodzi od kad skończyła 13 i na prawdę dobrze daje rade i co najważniejsze nigdy nie płacze. Ona jest bardzo towarzyską uwielbia przebywać wśród dzieci. I tak szczerze mówiąc kiedy ja pierwszy raz zostawiłam na adaptacji a była to tylko godzinka to nie znając babek poszła chętnie nawet na mnie nie spojrzała a ja się poryczałam 😂😂więc to ja ciężko zniosłam 😂 ale co dziecko to inaczej wiadomo
 
reklama
Cześć dziewczyny dopiero co dołączyłam ale chce się z wami podzielić moimi wątpliwościami. 4 maja uwidoczniona ciąża żywa, serduszko biło, zarodek 4 mm, drugie jajo przestało się rozwijać bo były dwa. Chciałam się was zapytać czy tez tak macie ze jednego dnia macie dolegliwości a drugiego nie? U mnie od wczoraj brak boli piersi i miałam śluz brązowy, lekarz mi odpisał ze mam się nie przejmować i obserwować. Ale jako ze jestem panikara to wariuje od rana.
 
Współczuję, ale takie uroki ciąży. Ja w poprzedniej wymiotowałam codziennie rano przy myciu zębów, a na początku ukrywałam ciaze przed babcia, z którą mieszkaliśmy [emoji85][emoji23] Na szczęście jeszcze trochę i to minie

No w sumie nie jest źle i nawet nie narzekam. Bo to nie trwa długo, jakoś normalnie z tym funkcjonuje. Jedyne co to właśnie ta wizyta mnie z równowagi wyprowadza bo już wiem, ze będzie foch i wielkie tłumaczenia.
Nie lubie takich sytuacji bo ja byłam zupełnie inaczej wychowywana. Ja się nie tłumacze, nigdy nie musiałam. I nigdy nie wymagałam od ludzi tłumaczeń.

Naprawdę staram się rozumiem ale teraz to mi o zrozumienie trudniej. Pewnie przez hormony łatwiej się irytuje.
 
A skąd wiesz, ze miałaś owulacje w 14 dniu cyklu? Może Ci się przesunęła :) ponoć ostatnio bardzo wielu osobom się cykle przesuwają :)

cześć @AnScarlett! Mówisz, ze 2latki już bardziej ogarnięte i się same bawią? Ja mam wrażenie, ze obecnie moja 1,5 roczna córka to muszę zajmować się non stop i mieć oczy dookoła głowy. No i ona ciagle wymaga żebym się nią zajmowała i czytała jej książeczki :D jak pojawi się drugie bobo to będzie miała właśnie 2lata i miesiąc i liczę, ze zajmie się czasem sobą na dłużej :)
Zawsze czuje owulacja to po pierwsze a po drugie sprawdzona testami 🤷‍♀️ chociaż nie planowaliśmy to sprawdzałam Ci miesiąc czy ten ból jajnika jest na owulacje z ciekawości. Ponieważ w lutym. Miałam taka dziwna sytuację że od 14 dnia cyklu do okresu bolał mnie niesamowicie jajnik... I myślę no kurde tyle dni owulacji nie możliwe więc na następny miesiąc sprawdzałam w kwietniu również...
 
A skąd wiesz, ze miałaś owulacje w 14 dniu cyklu? Może Ci się przesunęła :) ponoć ostatnio bardzo wielu osobom się cykle przesuwają :)

cześć @AnScarlett! Mówisz, ze 2latki już bardziej ogarnięte i się same bawią? Ja mam wrażenie, ze obecnie moja 1,5 roczna córka to muszę zajmować się non stop i mieć oczy dookoła głowy. No i ona ciagle wymaga żebym się nią zajmowała i czytała jej książeczki :D jak pojawi się drugie bobo to będzie miała właśnie 2lata i miesiąc i liczę, ze zajmie się czasem sobą na dłużej :)
Hah mam takie same myśli aktualnie miną Córeczka ma 18 miesięcy jak rodzeństwo przyjdzie na świat będzie. Mieć 2 lata i 2 miesiące i modlę się by się wiele zmieniło 😂 bo ona nie potrafi niczym. Się sama zająć a na mnie by wisiała non stop 😂
 
Cześć dziewczyny dopiero co dołączyłam ale chce się z wami podzielić moimi wątpliwościami. 4 maja uwidoczniona ciąża żywa, serduszko biło, zarodek 4 mm, drugie jajo przestało się rozwijać bo były dwa. Chciałam się was zapytać czy tez tak macie ze jednego dnia macie dolegliwości a drugiego nie? U mnie od wczoraj brak boli piersi i miałam śluz brązowy, lekarz mi odpisał ze mam się nie przejmować i obserwować. Ale jako ze jestem panikara to wariuje od rana.
Moja ciąża bliźniacza się źle skończyła a objawy miałam cały czas więc no to nie jest wyznacznik 🤷‍♀️ a mimo tego ja też świruje bo jestem aktualnie w 3 ciąży i nie mam żadnych objawów
 
Moja ciąża bliźniacza się źle skończyła a objawy miałam cały czas więc no to nie jest wyznacznik 🤷‍♀️ a mimo tego ja też świruje bo jestem aktualnie w 3 ciąży i nie mam żadnych objawów
Ja się bardzo długo starałam wiec może dlatego bardziej panikuje, a czy któraś z was miała plamienia w postaci jasnobrązowego śluzu? Dzisiaj lekarz powiedział ze może ten bliźniak który się nie rozwinął się oczyszcza ale bez usg nic więcej mi nie powiedział. Dał skierowanie na piątek. Jestem przerażona
 
Ja się bardzo długo starałam wiec może dlatego bardziej panikuje, a czy któraś z was miała plamienia w postaci jasnobrązowego śluzu? Dzisiaj lekarz powiedział ze może ten bliźniak który się nie rozwinął się oczyszcza ale bez usg nic więcej mi nie powiedział. Dał skierowanie na piątek. Jestem przerażona
Miałam taka sytuację ale w ciąży z Córeczka a dniu kiedy miałam dostać okres więc kurcze nie wiem. Może faktycznie teraz ten nie rowiniety pęcherzyk wchłania się i stąd te plamienia. U mnie kiedy jeden wchłoną drugi nic się nie działo
 
A skąd wiesz, ze miałaś owulacje w 14 dniu cyklu? Może Ci się przesunęła :) ponoć ostatnio bardzo wielu osobom się cykle przesuwają :)

cześć @AnScarlett! Mówisz, ze 2latki już bardziej ogarnięte i się same bawią? Ja mam wrażenie, ze obecnie moja 1,5 roczna córka to muszę zajmować się non stop i mieć oczy dookoła głowy. No i ona ciagle wymaga żebym się nią zajmowała i czytała jej książeczki :D jak pojawi się drugie bobo to będzie miała właśnie 2lata i miesiąc i liczę, ze zajmie się czasem sobą na dłużej :)
Moja tak samo :/ non stop musze przy niej byc.. chodzila do zlobka ale plakala zawsze jak ja dawalismy, dobrze ze wyszlo jak wyszlo i moge w domu ja wychowywac :) zal mi jej bylo :)
 
reklama
Do góry