reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Grudniowe mamy 2020

Cześć dziewczyny dopiero co dołączyłam ale chce się z wami podzielić moimi wątpliwościami. 4 maja uwidoczniona ciąża żywa, serduszko biło, zarodek 4 mm, drugie jajo przestało się rozwijać bo były dwa. Chciałam się was zapytać czy tez tak macie ze jednego dnia macie dolegliwości a drugiego nie? U mnie od wczoraj brak boli piersi i miałam śluz brązowy, lekarz mi odpisał ze mam się nie przejmować i obserwować. Ale jako ze jestem panikara to wariuje od rana.
Tak, mi mdlosci minely,pozniej znow nawrocily ;)
 
reklama
Miałam taka sytuację ale w ciąży z Córeczka a dniu kiedy miałam dostać okres więc kurcze nie wiem. Może faktycznie teraz ten nie rowiniety pęcherzyk wchłania się i stąd te plamienia. U mnie kiedy jeden wchłoną drugi nic się nie działo
Wczoraj był dzień gdzie powinnam dostać kolejna miesiączkę, ale martwi mnie, ze przy tym plamieniu dzisiaj mnie cycki nie bolą! Bolą was codziennie?
 
Na początku możesz nie czuć tak dolegliwości. Mi jest tylko niedobrze, mam płytki oddech i jestem śpiąca, ale poza tym nic się nie dzieje. Piersi mi nie nabrały, więc ciężko powiedziec. Gdyby co z dnia na dzień minęły wszystkie objawy, klapnely piersi, to wtedy można się martwić. Spokojnie, pierwsze 3 miesiące są wysokiego ryzyka, ale nie ma co się nadmiernie bać.
Cześć dziewczyny dopiero co dołączyłam ale chce się z wami podzielić moimi wątpliwościami. 4 maja uwidoczniona ciąża żywa, serduszko biło, zarodek 4 mm, drugie jajo przestało się rozwijać bo były dwa. Chciałam się was zapytać czy tez tak macie ze jednego dnia macie dolegliwości a drugiego nie? U mnie od wczoraj brak boli piersi i miałam śluz brązowy, lekarz mi odpisał ze mam się nie przejmować i obserwować. Ale jako ze jestem panikara to wariuje od rana.
 
Moja tak samo :/ non stop musze przy niej byc.. chodzila do zlobka ale plakala zawsze jak ja dawalismy, dobrze ze wyszlo jak wyszlo i moge w domu ja wychowywac :) zal mi jej bylo :)
Ja wtedy musiałam na dać bo wracałam do pracy na dwie zmiany a Mąż na 3 ale po mimo moich obaw ona na prawdę lubiła tam być i co najważniejsze szybciej się rozwijała 😊 teraz jestem w domu od 13 marca więc Corcwzka jest ze mną i widzę że brakuje jej kontaktu z dziećmi 🤷‍♀️ czekam jak się sytulacja rozwinie bo póki co żłobek do 18 mam zamknięty a jeśli z moją ciąża będzie wszystko ok to będę się zastanawiała czy dawać ją znowu
 
Tesciowie to jest dłuuugi temat [emoji85] Moi też są specyficzni, zupełnie inny model rodziny niż ten, w którym się wychowałam
No w sumie nie jest źle i nawet nie narzekam. Bo to nie trwa długo, jakoś normalnie z tym funkcjonuje. Jedyne co to właśnie ta wizyta mnie z równowagi wyprowadza bo już wiem, ze będzie foch i wielkie tłumaczenia.
Nie lubie takich sytuacji bo ja byłam zupełnie inaczej wychowywana. Ja się nie tłumacze, nigdy nie musiałam. I nigdy nie wymagałam od ludzi tłumaczeń.

Naprawdę staram się rozumiem ale teraz to mi o zrozumienie trudniej. Pewnie przez hormony łatwiej się irytuje.
 
Wczoraj był dzień gdzie powinnam dostać kolejna miesiączkę, ale martwi mnie, ze przy tym plamieniu dzisiaj mnie cycki nie bolą! Bolą was codziennie?
W ostatniej ciazy nie mialam zadnych objawow nawet mnie cycki nie bolaly ;) po miesiacu jakos sie zaczelo ;) teraz od ooczatku, mdlosci od czasu do czasu,szczegolnie jak jade samochodem, i cyce mnie bola od czasu do czasu bardziej ;)
 
Ja dziewczyny byłam wczoraj u Pani doktor z wynikami itd kartę ciąży założyła ale jakoś dużo informacji mi nie przekazała o krwiaku w ogóle nic nie mówiła od siebie i prosiłam o duphaston bo biorę teraz 3x1 ( tak kazał mi moj gin jak dowiedział się o krwiaku) a ona ze powinnam brać 2x1 i w ogólne to powinnam już po mału odstawiać ten duphaston :/ dziwne.... zadzwonilam do mojego gina ze porównać sobie i mowie mu czy mam zmniejszyć duphaston itd a on ze w żadnym wypadku ze muszę jeszcze letrox zwiększyć na 125 i koniecznie mam jutro do niego przyjechać bo jeszcze mi coś przepisze na tego krwiaka. Wiec zobaczcie lekarz a lekarz :/ zrazilam się do mojego po tej akcji jak mi zła betę wypisał i poszłam do niej żeby prowadzić na początku dwudrogowo ciąże, ale już chyba wiem ze szkoda pieniędzy na tamta panią doktor :/ zobaczymy co jutro wyniknie u mojego gina i już trzymam się jednego bo oszaleć idzie. Musiałam się wygadać 😂😜
Ja na krwiaka biore luteine dopochwowa 3x1
Wcześniej po malym plamieniu przez ostatni miesiąc bralam duphaston, ale wlasnie na tej wizycie co wyszedl krwiak mam odstawiony.
 
To by miało sens, ale nie powiem, nie miałam plamienia w ciąży
Ja się bardzo długo starałam wiec może dlatego bardziej panikuje, a czy któraś z was miała plamienia w postaci jasnobrązowego śluzu? Dzisiaj lekarz powiedział ze może ten bliźniak który się nie rozwinął się oczyszcza ale bez usg nic więcej mi nie powiedział. Dał skierowanie na piątek. Jestem przerażona
 
reklama
Ja wtedy musiałam na dać bo wracałam do pracy na dwie zmiany a Mąż na 3 ale po mimo moich obaw ona na prawdę lubiła tam być i co najważniejsze szybciej się rozwijała 😊 teraz jestem w domu od 13 marca więc Corcwzka jest ze mną i widzę że brakuje jej kontaktu z dziećmi 🤷‍♀️ czekam jak się sytulacja rozwinie bo póki co żłobek do 18 mam zamknięty a jeśli z moją ciąża będzie wszystko ok to będę się zastanawiała czy dawać ją znowu
Mojej nie brakuje, chodzila od stycznia ;)
 
Do góry