reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2020

Dzis juz zupka ze mna wygrala. Musze zjesc [emoji1787][emoji1787][emoji1787] wlasnie sie zaparza. Raz na jakis czas sie nic nie stanie a nie moge juz dluzej powstrzymywac ochoty [emoji23] do tego kinder bueno [emoji7][emoji2956]
Mi chodzi po głowie zupka chińska od kilku dni [emoji85]albo hamburger , hot dog haha... Ale bym zjadła, za to słodycze nie [emoji28]co ja lubię słodkie.
 
reklama
Hej dziewczyny, mam nadzieję, że jeszcze mogę się podłączyć :) u mnie 8. tydzień pierwszej ciąży :D w zeszłym tygodniu byla pierwsza wizyta u gina i na razie wszystko w porządku. Oczywiście obawy są, ale widzę, że to typowe dla pierwszych ciąż, co mnie trochę uspokoiło :)
Na kiedy masz termin porodu?
 
@Piernik98 ja w ciąży w 2013 roku miałam ochotę na śledzie w zalewie octowej i moczyłam to w jogurcie z owoców lesnych[emoji23][emoji23] dzisiaj bym tego nawet nie ruszyła
Haahaha 🤣 ja jak dzis rano mdlosci mialam tak po usg mi magicznie przeszly 🤣 no i martwil mnie tez fakt ze ani brzuch juz nie boli ani piersi a jedynie sutki delikatnie no a okazalo sie ze to nie ma nic wspolnego z tym jak przebiega ciaza. Moge odetchnąć spokojnie ale juz nie moge sie doczekac kolejnego czwartku i wizyty 😅😂
 
reklama
Hej jestem już po wizycie :) na szczęście wszystko dobrze, ciąża się prawidłowo rozwija, widziałam bijące serduszko :) Wiek ciąży pokrywa się z tym wg OM, czyli 6+6. Termin na początek grudnia :) chociaż myślę, że skoro to będzie 3 poród mogę załapać się na listopad.
CRL 0,88 cm, następna wizyta 7 maja.
Lekarz (byłam u niego pierwszy raz bo ze względu na akcję z koronawirusem nie mogłam się dostać do mojej zaufanej lekarki) wydaję się być ok, zrobił na mnie dobre wrażenie :D Jestem miło zaskoczona bo mimo, że byłam prywatnie wszystkie badania krwi i badania prenatalne będę miała bezpłatnie bo szpital w którym pracuje ten lekarz prowadzi skoordynowaną opiekę nad ciężarną i z racji tego, że jestem jego pacjentką mogę z tego skorzystać.
Zmartwiły go moje wyniki morfologii, nawet nie aż tak Hemoglobina i Hematokryt co płytki, w ciągu tygodnia mam zrobić badania i wysłać mu wyniki smsem, więc fajnie, że taki kontakt wchodzi w grę.
Zastanawiam się kiedy zgłosić w pracy, i ogólnie powiedzieć rodzinie, chcielibyśmy jeszcze się wstrzymać, do 26.04 siedzę na zasiłku w związku z zamknięciem szkół, może go przedłużą do maja i wtedy po wizycie poszłabym już na l4...
 
Do góry