reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2020

reklama
Wg aplikacji 5+3 ale ja mam 32 dniowe cykle ciaza mlodsza. Dziś zrobiłam dopiero druga betę rano. A poprzednia w czwartek w dniu spodziewanej miesiączki.
Moglas zrobic wczesniej. Teraz po tylu dniach to nawet nie da sie wywnioskowac czy przyrost bedzie dobry jesli beta bedzie wyzsza niz ostatnio.
 
Wg aplikacji 5+3 ale ja mam 32 dniowe cykle ciaza mlodsza. Dziś zrobiłam dopiero druga betę rano. A poprzednia w czwartek w dniu spodziewanej miesiączki.
Jak będziesz miała wyniki dzisiaj to jak masz możliwość podejdź do labo i powtórz w czwartek po 48h będzie bardziej wiarygodny wynik i łatwiej sprawdzić przyrost c, y jest prawidłowy nie czy nie.
 
A masz możliwość pojechać do szpitala już?
U mnie w rodzinie była taka historia . Silne krwawienie . Łzy i rozpacz. Matce serce pękło mimo że nie planowała 3 ciąży. I wszystko jest w porządku. Ciąża jak najbardziej jest i termin ma na początku sierpnia.
Mam taką możliwość ale mój ginekolog pracuje właśnie w tym szpitalu i kazał czekać na wynik bety bo jeśli spada to lepiej dla mnie abym została w domu bo już mój przyjazd nic nie zmieni😣mieli poród pacjentki z koronawirusem i lepiej dla mnie abym powstrzymała się z przyjazdem
 
Moglas zrobic wczesniej. Teraz po tylu dniach to nawet nie da sie wywnioskowac czy przyrost bedzie dobry jesli beta bedzie wyzsza niz ostatnio.
Hmmm trochę ciężko było zrobić wcześniej udało mi się w czwartek wyrwać do laboratorium rano bo niestety tylko dwa pozostały czynne i to tylko od 8-10 potem kolejna bete powinnam zrobić w sobotę ale wszystkie laboratoria były zamknięte więc poszłam w pierwszej możliwym terminie na wyniki
 
Hmmm trochę ciężko było zrobić wcześniej udało mi się w czwartek wyrwać do laboratorium rano bo niestety tylko dwa pozostały czynne i to tylko od 8-10 potem kolejna bete powinnam zrobić w sobotę ale wszystkie laboratoria były zamknięte więc poszłam w pierwszej możliwym terminie na wyniki
Aha no tak sobota byla...kurcze. trzymam kciuki zeby jednak wszystko bylo dobrze
 
@Natalia1811 trzymam kciuki żeby mimo wszystko okazało się że ciąża jest, nie raz krwawi się mimo zdrowej ciazy (moja mama tak miala 3 miesiace w okresie ciazy- jeszcze nie wiedziała że w ciazy jest)
 
reklama
Do góry