reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2020

Ish jakie leki bierzesz w pierwszym trymestrze na bezsenność ? Ja nie śpię od 7 tc, aktualnie 11tc. Kładę się do łóżka- wyczerpana i zmęczona o godz 21/22 i przewalałam się tylko z boku na bok do rana. Zasypiam różnie- o 7/8 czasem później i śpię raptem 3/4 godziny ( z przerwami na wybudzenia). Od początku ciąży chodzę jak zombie. Zioła ( melisa, waleriana) na mnie nie działają, gin polecił doraźnie hydroksyzynę- ale tez bez efektu. Odchodzę od zmysłów od tego niespania. Nigdy w całym swoim życiu nie miałam problemów ze snem, pojawiły się w ciąży i jestem załamana.
Biorę ketrel, ale raz na ruski rok bo już śpię. Po prostu z czasem zaczęłam być tak zmeczona ze usypiam.

Wczoraj miałam ciezki dzień... Bardzo bolał mnie brzuch ale bez plamień ani niczego. Chciałam się zrelaksować w wannie to bolał jeszcze bardziej... Ale przetrwałam to i dzis juz o wiele lepiej. A co u was?
 
reklama
Cześć Kobietki. Witam się nieśmiało. Nieśmiało ponieważ drugą ciąże straciłam w październiku zeszłego roku. Bardzo to przeżyłam .
W domu 1,5 roczny Synek Franek .
Dzisiaj zrobiłam test i wyszedł pozytywny. Czułam że chyba jestem w ciąży bo u mnie od razu mega senność się pojawia. Termin według okresu wychodzi mi na 22 grudnia. Ostatni okres miałam 15 marca.
Mam nadzieję że teraz będzie wszystko dobrze.
Proszę o przyjęcie , wsparcie i sama będę się starala mówić mądre rzeczy :)
Wszystkim nam życzę nudnych ciąż.
Chciałabym się nią cieszyć ale będzie długo jedynymi odbiorczyniami moich emocji. Prócz Męża długo nikt nie będzie wiedział.
Witamy[emoji4] gratulacje [emoji1768][emoji1768]i tobie również życzę nudnej i spokojnej ciazy
 
Witam wszystkie nowe mamusie :* zdrowia :* i gratulacje [emoji3590]


Ja dzisiaj to tragedia. Obudził mnie głód... Ale wszystko co jem śmierdzi i smakuje jak papier. Jest mi tak niedobrze, ze juz wymiękam.. Mega mi dzisiaj źle..
Za godzine mam wizyte u ginekologa. Trzymajcie kciuki :)
Kciuki za ciśnięte i czekamy na zdjęcie fasolki[emoji110][emoji110][emoji110][emoji110]
 
Hej dzieki za odpowiedz, moze faktycznie przesadzam. A wiesz moze kiedy wystapila owulacja i jak dlugie masz cykle?
Nie nie mam pojecia kiedy była owulacje bo ja nie odczuwam nigdy żadnych jej symptomow. Cykle weg aplikacji FLO to średnią 28 dni, ale za każdym razem są innej długości raz 26, raz 32 a raz 27 nie ma reguły
 
Dziewczyny mam do was pytanie. Bo zanim zaszlam w ciaze to tak miesiąc wcześniej glaskalam się po brzuchu i ostatnio znowu zaczęłam się głaskać. I pytanie takie moje brzmi:
Można głaskać ręką po brzuchu w 8tyg(7+0) ciąży?
Czytałam artykuł w necie to tam pisze ze najbardziej niebezpieczne głaskanie brzucha jest w 3 trymestrze ponieważ powoduje skurcze macicy i może dojść do wczesnego porodu. Ale w pierwszym trymestrze i w drugim można normalnie i to nic nie grozi. Także głaskaj ile wlezie[emoji4][emoji4]
 
Etap wymiotowania uważam za rozpoczęty. Ale przynajmniej mi trochę lepiej jak zwymiotowalam. :)

Tylko teraz sie zastanawiam, ze co jak wzielam tabletke z witaminami a po pol godziny wymiotowałam..
 
Etap wymiotowania uważam za rozpoczęty. Ale przynajmniej mi trochę lepiej jak zwymiotowalam. :)

Tylko teraz sie zastanawiam, ze co jak wzielam tabletke z witaminami a po pol godziny wymiotowałam..
Hmmm możliwe że część się zdążyła wchlonac...

A ja zre jak prosię, w sumie nie jak prosię jak locha... Już żarcie gotuję bo ciagle głodna jestem 🙄😂
 
reklama
Uff, to już mnie pocieszylas [emoji4], już się bałam że coś się stanie jak teraz będę głaskać brzusio
Czytałam artykuł w necie to tam pisze ze najbardziej niebezpieczne głaskanie brzucha jest w 3 trymestrze ponieważ powoduje skurcze macicy i może dojść do wczesnego porodu. Ale w pierwszym trymestrze i w drugim można normalnie i to nic nie grozi. Także głaskaj ile wlezie[emoji4][emoji4]
 
Do góry