reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Grudniowe mamy 2020

reklama
Hej dziewczyny :-) :) pogoda mi wariuje i śnieg pada 8-)
Co do głaskania brzucha...nawet nie wiedziałam,że sie nie powinno...zawsze głaszcze-taki nawyk,jest fasolek to i glaskać mam chęć ;)
Co do objawów to u mnie różnie...raz są a raz nie ma ;-) ;)
 
Witaj 😊
Ja testy zrobilam w sobote ale mojemu facetowi dopiero wczoraj powiedzialam 😉 i narazie nikomu wiecej, mam obawy zeby juz powiedziec rodzinie, bo tez ostatnia ciaze stracilam 🙁 I corce tez jeszcze nie powiemy, przynajmniej taki jest zamiar, ale nie wiem ile wytrzymam.
U mnie wychodzi 20 grudnia 😉

Dziewczyny takie pytanko, nie mam jak zrobic Bety, Bo tutaj sie nie robi. Zrobilam juz 3 testy, jeden w sobote, potem w niedziele i dzis, myslalam ze kreseczka bedzie wyrazniejsza, ale na wszystkich testach jest taka blada 🤔 Czy to o czyms swiadczy, czy tylko te testy takie do dupy, bo zrobilam nawet test 6 dni przed spodziewana @ i wtedy nie wykryl niczego.

Ja miałam nawet w dniu kolejnym słabszy niż w pierwszym.. Niby ten sam test Ale jednak maja inne czułości, nie martw się.

Dziewczyny mam do was pytanie. Bo zanim zaszlam w ciaze to tak miesiąc wcześniej glaskalam się po brzuchu i ostatnio znowu zaczęłam się głaskać. I pytanie takie moje brzmi:
Można głaskać ręką po brzuchu w 8tyg(7+0) ciąży?

Glaskalam w każdej ciazy każdym trymestrze nigdy nie wywołało to u mnie skurczy..Tzn mialam skurcze przepowiadajace Ale nie zależnie czy glaskalam czy nie. Bywa, że lekarz zabroni glaskania jak dziecko Byt szybko się pcha na świat i muszą stosować skurcze.

Witam wszystkie nowe mamy.

Ja z objawów.. zmęczenie okropne, bóle dziąseł za 8-Mi .. jakies zapalenie weszło, zatwardzenie, mdlosci, wszystko śmierdzi, bóle głowy.
 
w internetach tez różnie piszą :p
To prawda czytałam artykuły nawet o spaniu bo koleżanka mnie straszyła ze jak się śpi w ciąży na prawym boku lub na plecach to będzie śmierć wewnątrzmaciczna i w internetach też tak pisze. Ale jakoś wierzę mamie ginekolog w sensie jej artykułom i ona też super artykuł napisała na temat spania w ciąży w każdym trymestrze.

W internetach prawdę mówiąc lubią straszyć i staram się nie czytac ale nie wychodzi mi to w 100% zawsze coś sprawdzam czytam a później stres nerwy.
 
To prawda czytałam artykuły nawet o spaniu bo koleżanka mnie straszyła ze jak się śpi w ciąży na prawym boku lub na plecach to będzie śmierć wewnątrzmaciczna i w internetach też tak pisze. Ale jakoś wierzę mamie ginekolog w sensie jej artykułom i ona też super artykuł napisała na temat spania w ciąży w każdym trymestrze.

W internetach prawdę mówiąc lubią straszyć i staram się nie czytac ale nie wychodzi mi to w 100% zawsze coś sprawdzam czytam a później stres nerwy.

ja śpie na lewym boku. na prawy nie umiem :D
oj dzisiaj to nie mogłam w nocy spać. zasnełam chyba nad ranem..
teraz troche odespałam
 
ja śpie na lewym boku. na prawy nie umiem :D
oj dzisiaj to nie mogłam w nocy spać. zasnełam chyba nad ranem..
teraz troche odespałam
Ja przeważnie też na lewym boku ale jak już za długo leżę i nie umiem zasnąć to muszę się obrócić na prawa strona i wtedy chwila moment i zasypiam.

Czytałam wyżej coś wspominałaś że masz problem ze snem.
 
Ja potrafię spać w ciazy na brzuchu i to tak do ok 20 tyg chyba :D tylko że ja się tak trochę na brzuchu troche na boku.
 
reklama
Ja potrafię spać w ciazy na brzuchu i to tak do ok 20 tyg chyba :D tylko że ja się tak trochę na brzuchu troche na boku.
Ja też śpię na brzuchu ale wtedy jak na żadnym z boku nie umiem zasnąć.

Dziewczyny jutro mam kontrolne tsh u rodzinnego ale wyniki będą 22-23 kwietnia po południu do odbioru. Ale wizytę mam u gin 20.04 jak myślicie zadzwonić w poniedziałek do przychodni z zapytaniem czy mają już w komputerze moje wyniki i żeby mi podyktowała wynik żeby podać go ginekologowi w razie wu na potrzebę zwiększenia dawki leków?
 
Do góry