reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Grudniowe mamy 2020

reklama
😱 wy chyba zartujecie 70 stron naklepanych :D

Witam nowe mamusie, gratuluje tez blizniakow :D 👍👍👍

Duzo nas juz, cieszy mnie to : )

Dziewczyny mdlosci mi sie rozkrecily na calego normalnie masakra.. ciagle mam zoladek w przelyku i mi sie odbija. Bleh. Nikt jeszcze nie ma takich rewelacji?
Na szczęście na razie tylko czasem mam mdłości, nie jakoś wybitnie często. Ale za to żołądek też pobolewa :/
 
Hej dziewczyny chciała bym do was dołączyc. W sobotę zrobiłam test był mega bladzioszek we wtorek powtórzyłam była już bardziej widoczna kreseczka, wczoraj poszłam na bhcg a tam tylko 51,4 w 32 DC czyli w terminie przypadającej miesiaczki. Trochę mnie martwi taka mała beta. Miałyście podobnie?
 
Hej dziewczyny chciała bym do was dołączyc. W sobotę zrobiłam test był mega bladzioszek we wtorek powtórzyłam była już bardziej widoczna kreseczka, wczoraj poszłam na bhcg a tam tylko 51,4 w 32 DC czyli w terminie przypadającej miesiaczki. Trochę mnie martwi taka mała beta. Miałyście podobnie?
Witamy. [emoji847]Co do bety to nie liczy się jej pierwsza wartość a przyrost po 48h wtedy widać czy ciąża się prawidłowo rozwija. A pierwszy wynik potwierdza tylko i wyłącznie czy ciąża jest czy jej nie ma a u ciebie pokazała że ciąża ewidentnie jest[emoji1768][emoji3059] gratuluję i spokojnej ciąży życzę.
 
Ja wlasnie po kolejnych badaniach krwi. Tym razem w innym laboratorium i maja wyslac na email wyniki. Zapomnialam zapytac kiedy 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️ ale licze ze beda szybko... wy jak szybko mialyscie jesli tak dostawalyscie wyniki? Moge liczyc ze dzis jeszcze beda?
 
reklama
Do góry