reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Grudniowe mamy 2020

Dziewczyny czytałam was 30 min żeby nadrobić 😂 ja chodze spać z kurami o 21 wiec trochę tego miałam hehe jestem na tel wiec odpisze ogólnie a nie każdej z osobna. Super się was czyta z tymi akcjami ja powiem szczerze ze akcji szpilki nie miałam jeszcze w życiu 😂 a jak jestem pijana to mi się włącza auto pilot 😜 co do endo to kurde ta lekarka wczorajsza miała być lepsza ale ona mi ani nie dała zdjęcia ani nie wiem nic o endo ani ile ma moj zarodek mm czy cm ani który to tydzień przecież powinna jak jest serduszku już wyliczyć :/ wiec ja ogólnie chyba mam pecha do lekarzy 😂 oby ten moj „osioł” dzisiaj naprawił swoje błędy i mi wszystko pokazał jak należy i koniecznie wydrukował.
@Piernik98 sen straszny... współczuje mocno najgorzej jak się śnią takie realne sny :/ ale dziewczyny maja racja sny trzeba na odwrót brać zawsze 😊 wiec cyck do przodu i czekamy na relacje dzisiaj ✊🏻😎 ja powiem wam ze od 5 rano tak się męczyłam żeby usnąć było mi nie dobrze odbijało mi się ciagle :/ i cały czas mam ból takie w dole jeszcze
Mnie wlasnie w ogole brzuch nie boli, czasem zakłóją jajniki ale po za tym nie i martwi mnie to w sumie bo kazdy mowi ze pobolewa a mnie nie 😐
 
reklama
Te akcje szpilki były mega wczoraj a jeszcze @Ish: testy sypała.

No dziwnie że lekarka ci nie powiedziała nic tylko po sprawdzała. Trzymam kciuki za dzisiejsza wizytę u "osła" i czekam na wieści.

@Piernik98 ty też masz dzisiaj wizytę więc czekam na wieści cudne wiesci[emoji3059][emoji3059]

Jadę do Kauflandu i idę na paznokcie[emoji23] muszę się zrelaksować. Odezwę się po południu.

Nie pisać dużo bo będę musiała to nadrobić żeby być na bieżąco. [emoji23]
Za wiele mi pewnie lekarz nie powie bo pewnie nawet nic nie zobaczy 🤣 ale jedno jest pewne w poludnie beda wyniki bety z poneodzialku
 
Nie nadążam! Wstaję, a tu taki kabaret wczoraj był 😂 odpisujac na wszystkie posty za jednym zamachem: ja mam 166cm, mój mąż 182cm - na szczęście bo szpilki uwielbiam :D po ślubie we wrześniu stuknie 3ci rok, a razem w maju 8 lat 🤗 Jako, że na początku dalam mu 3x kosza, a on uwielbia mi to w zartach wypominać, wczoraj zarzucil tekstem "wyobrażałas sobie 8 lat temu jak mi 3x dawalas kosza, że bedziesz ze mna w ciąży?" 😆 faceci....
Hahaja poczekaj jak będą wnuki i im bedzie wypominal o babci 😂🤭
 
Dokladnie 🤣 jak sie dogadam po niemiecku lub angielsku z lekarzem 😅😅😅 bo moze byc delikatny problem
Ło matko, wierzę w Ciebie, dasz radę :)
Ja wczoraj wzielam leki na sen bo już po tylu dniach byłam padnieta i dzis czuje się jak nowonarodzona 😂 daaaaawno się tak nie wyspałam. Nawet słońce dające mi od rana w twarz mnie nie wkurza 😂
 
reklama
Uff dotarlam do końca, chyba z 6 stron miałam do nadrobienia😀
Też odpiszę zbiorowo 😜
W szpilkach jestem wielkoludem bo bez mam 175cm 😜 ale mogę nosić bo mąż i tak jest dużo wyższy ode mnie 👌 jesteśmy razem od 6 lat, a w sierpniu miną dwa lata od ślubu 😀
Ja też się uśmiecham na myśl o świętach w grudniu, miło będzie je spędzić we trójkę 😉 ale cały czas jest też we mnie jakiś strach, czy wszystko będzie dobrze.
Rozumiem te Wasze stresy i współczuję wszystkich złych wspomnień. Teraz nie pozostaje nam nic innego jak cieszyć się z pozytywnych testów i zaliczać po kolei wszystkie pierwsze badania, bicia serca itd. 😍 Miłego dnia Dziewczyny, żeby niemiłe dolegliwości nie zakłócały nam radości z pierwszych tygodni 🤩
 
Do góry