reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Grudniowe mamy 2020

reklama
Ło matko, wierzę w Ciebie, dasz radę :)
Ja wczoraj wzielam leki na sen bo już po tylu dniach byłam padnieta i dzis czuje się jak nowonarodzona 😂 daaaaawno się tak nie wyspałam. Nawet słońce dające mi od rana w twarz mnie nie wkurza 😂

Można w ciąży brać leki na sen ? Kurde może i ja bym miała lepszy bo jakoś przeżywam cały czas wszystko i ta noc taka ciężka budzę się 5 tys razy w nocy :/
 
Mnie trochę pobolewal, teraz przestal, czasem tylko cos kłuje - z tego co czytałam inne tematy na forum na temat wczesnej ciąży to bywa różnie- jak z 🤮🤢 - jedne mają, a inne w ogóle. Nie ma się co stresować na zapas.

Dokładnie każdy organizm inny każda z nas inaczej przechodzi nie ma co się akurat tym zamartwiać 😜
 
Można w ciąży brać leki na sen ? Kurde może i ja bym miała lepszy bo jakoś przeżywam cały czas wszystko i ta noc taka ciężka budzę się 5 tys razy w nocy :/
Kochana nie wiem bo wizyte u psychiatry mam w maju... Ale ja się od lat lecze na bezsenność i bez leków mogę nie spać 2 tyg albo spać po 2h np na 48h...
 
Uff dotarlam do końca, chyba z 6 stron miałam do nadrobienia😀
Też odpiszę zbiorowo 😜
W szpilkach jestem wielkoludem bo bez mam 175cm 😜 ale mogę nosić bo mąż i tak jest dużo wyższy ode mnie 👌 jesteśmy razem od 6 lat, a w sierpniu miną dwa lata od ślubu 😀
Ja też się uśmiecham na myśl o świętach w grudniu, miło będzie je spędzić we trójkę 😉 ale cały czas jest też we mnie jakiś strach, czy wszystko będzie dobrze.
Rozumiem te Wasze stresy i współczuję wszystkich złych wspomnień. Teraz nie pozostaje nam nic innego jak cieszyć się z pozytywnych testów i zaliczać po kolei wszystkie pierwsze badania, bicia serca itd. 😍 Miłego dnia Dziewczyny, żeby niemiłe dolegliwości nie zakłócały nam radości z pierwszych tygodni 🤩

Dokładnie oby to wszystko nam wynagrodziło !! 🥰✊🏻
 
reklama
Kochana nie wiem bo wizyte u psychiatry mam w maju... Ale ja się od lat lecze na bezsenność i bez leków mogę nie spać 2 tyg albo spać po 2h np na 48h...

O Boziu !!!! To strasznie masz :(( współczuje bardzo !! To dobrze ze się wyspalas i jesteś nowonarodzona ☺️😁
 
Do góry