reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2020

reklama
Co odwaliłaś w szpilach że źle wspominasz? Spowiadaj się tu[emoji23][emoji23]
Bylismy na weselu...znaczy wszystko rozegralo sie przed weselem jeszcze..przed kosciolem nawet. Podjechalismy do mojego kuzyna juz nie pamietam po co i tam mieli taką kostke z dziurami i tam sobie trawka rosła w tych dziurach i ja wylazłam z auta i nie patrzylam pod nogi i wszedl mi obcas w tą dziure...nie wiem czemu bylam przekonana ze to normalna kostka jest a nie takie cos i nie patrzylam pod nogi 😅 no i tak wyciełam orła ze oba kolana w krwi a ja sie dre do mojego ze mnie nie zlapal 😅 no i na weselu mialam na obu kolanach opatrunki 😁 i to tak przed kilkoma osobami ległam na tą ziemie...taki wstyd 😅
 
Bylismy na weselu...znaczy wszystko rozegralo sie przed weselem jeszcze..przed kosciolem nawet. Podjechalismy do mojego kuzyna juz nie pamietam po co i tam mieli taką kostke z dziurami i tam sobie trawka rosła w tych dziurach i ja wylazłam z auta i nie patrzylam pod nogi i wszedl mi obcas w tą dziure...nie wiem czemu bylam przekonana ze to normalna kostka jest a nie takie cos i nie patrzylam pod nogi [emoji28] no i tak wyciełam orła ze oba kolana w krwi a ja sie dre do mojego ze mnie nie zlapal [emoji28] no i na weselu mialam na obu kolanach opatrunki [emoji16] i to tak przed kilkoma osobami ległam na tą ziemie...taki wstyd [emoji28]
To nie było śmieszne wręcz szkoda się ciebie zrobiło bo kolana krew napewno bolało ale zdanie że cię mąż nie złapał mnie rozśmieszyło[emoji23][emoji23]
 
reklama
Do góry