reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2020

reklama
No nie wiem...moglby sie pojawic jakis pecherzyk ale czy to mozliwe jesli tydzien temu w czwartek beta byla 18.7 a jutro bedzie 4t3d? Nie wiem jaka jest tetaz beta i ile urosla (glupie laboratorium) ale szanse sa chyba minimalne prawda?

No szkoda ze nie masz tej bety ale myśle ze jest szansa ze zobaczysz chodź pęcherzyk tylko żeby Ci zrobił usg bo mi np nie chciał w tedy na pierwszej wizycie robić :/ wiec trzymamy kciuki i koniecznie poprosimy o reakcje jutro 😎☺️
 
To gratuluję rocznicy ślubu. Ja będę świętować za miesiąc 12dni i 18h (pewnie się pomyliłam w liczeniu ale to się wytnie) [emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23]
oj tak to nie policze ;D

1 rocznica to taka celebracja 😍 gratuluje ❣ i jeszcze kropek z wami to juz w 3 swietowanie
nooo <3 tego się nie spodziewaliśmy :) mieliśmy dopiero końcem roku się starać ;)
 
reklama
A dziękuje 😘 a u pani doktor okej chodź hmmm powiedziała ze tsh bardzo wysokie aż dziwne ze może się pomylili czyli chyba nie miałam takiego przypadku w sumie ona jest tylko ginem a ten moj był i gin i endo powiedziała ze mam zwiększyć dawkę z 50 na 100 letrox no i poszukać jakiegoś endo dobrego na własna rękę, ale miałam po raz pierwszy usg widzialam zarodek i serduszko ❤😭 i pytała się mnie z trzy razy czy miałam jakieś plamienia ale ja nie miałam nic potem powiedziała ze mam się zapisać jeszcze do specjalisty doktora w usg wczesnych ciąż u nich w klinice zapytałam czy coś się jej podoba bo tak pytała powiedziała ze podejrzewa ciąże bliźniacza i rzeczywiście obok zarodka były takie dziwne plamki jakieś, wiec stwierdziliśmy z mężem ze jutro dajemy szanse naszemu staremu gin. Jadę jutro na 13:50 i nie powiem mu ze byłam gdzieś indziej zobaczymy co on powie jak zwiększyć letrox no i ta ciąże bliźniacza 😂 ale najgorsze ze nie mam zdjęcia nie wydrukowała :( :p

bliźniacza!!! omg ale byłyby jaja !
dawaj od razu znać!
 
Do góry