reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Grudniowe mamy 2020

reklama
[emoji23][emoji23][emoji23][emoji23] Nie wierzę. Skąd ty te teksty bierzesz? Nie mogę ze śmiechu. Uciekam z forum. Wrócę dopiero jutro [emoji23][emoji23][emoji23][emoji23]
Mogę być Twoja doulą, czujesz to? [emoji23][emoji23][emoji23] Że śmiechu jak byś malenstwo wyplula to położna by łapać nie nadążyła [emoji23][emoji23][emoji23]
 
@martini6 gratulacje! Wiedzialam ze tak bezie ❤️ jak po wizycie z nowa pania doktor? :)

A dziękuje 😘 a u pani doktor okej chodź hmmm powiedziała ze tsh bardzo wysokie aż dziwne ze może się pomylili czyli chyba nie miałam takiego przypadku w sumie ona jest tylko ginem a ten moj był i gin i endo powiedziała ze mam zwiększyć dawkę z 50 na 100 letrox no i poszukać jakiegoś endo dobrego na własna rękę, ale miałam po raz pierwszy usg widzialam zarodek i serduszko ❤️😭 i pytała się mnie z trzy razy czy miałam jakieś plamienia ale ja nie miałam nic potem powiedziała ze mam się zapisać jeszcze do specjalisty doktora w usg wczesnych ciąż u nich w klinice zapytałam czy coś się jej podoba bo tak pytała powiedziała ze podejrzewa ciąże bliźniacza i rzeczywiście obok zarodka były takie dziwne plamki jakieś, wiec stwierdziliśmy z mężem ze jutro dajemy szanse naszemu staremu gin. Jadę jutro na 13:50 i nie powiem mu ze byłam gdzieś indziej zobaczymy co on powie jak zwiększyć letrox no i ta ciąże bliźniacza 😂 ale najgorsze ze nie mam zdjęcia nie wydrukowała :( :p
 
A dziękuje [emoji8] a u pani doktor okej chodź hmmm powiedziała ze tsh bardzo wysokie aż dziwne ze może się pomylili czyli chyba nie miałam takiego przypadku w sumie ona jest tylko ginem a ten moj był i gin i endo powiedziała ze mam zwiększyć dawkę z 50 na 100 letrox no i poszukać jakiegoś endo dobrego na własna rękę, ale miałam po raz pierwszy usg widzialam zarodek i serduszko [emoji3590][emoji24] i pytała się mnie z trzy razy czy miałam jakieś plamienia ale ja nie miałam nic potem powiedziała ze mam się zapisać jeszcze do specjalisty doktora w usg wczesnych ciąż u nich w klinice zapytałam czy coś się jej podoba bo tak pytała powiedziała ze podejrzewa ciąże bliźniacza i rzeczywiście obok zarodka były takie dziwne plamki jakieś, wiec stwierdziliśmy z mężem ze jutro dajemy szanse naszemu staremu gin. Jadę jutro na 13:50 i nie powiem mu ze byłam gdzieś indziej zobaczymy co on powie jak zwiększyć letrox no i ta ciąże bliźniacza [emoji23] ale najgorsze ze nie mam zdjęcia nie wydrukowała :( :p
Nie martw się. Wszystko będzie ok a jak bliźniaki to pięknie? Boże ja też bym chciała już usłyszeć serduszko
 
reklama
Do góry