reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2020

reklama
Ja jutro na 11.30 mam wizyte. Nie licze ze bedzie widac nawet pecherzyk bo to bedzie 4t3d no ale niech zobaczy czy mam infekcje czy nie bo teraz nie czuje zeby cos tam mnie swedzialo a ostatnio byl dramat i juz sie gubie...niech sprawdzi i bedzie spokoj. Po co mam sie stresowac. Tylko jak myslicie pytac go czy potrzebuje cos na podtrzymnie czy cos w tym stylu? Bo niby ta biochemiczna miesiac temu mogla byc przypadkiem ale mam mega stresa ze nagle znowu strace...ale watpie ze przepisalby mi cokolwiek jak mam dobry progesteron...

Ja od razu zapytałam mojego mimo iż nie miałam poronień ale walczę z hashimoto i przepisał mi od razu duphaston 2x1
 
Pewnie najważniejsze żeby doradził żeby uspokoił a może akurat zobaczysz już kropka 🤪
No nie wiem...moglby sie pojawic jakis pecherzyk ale czy to mozliwe jesli tydzien temu w czwartek beta byla 18.7 a jutro bedzie 4t3d? Nie wiem jaka jest tetaz beta i ile urosla (glupie laboratorium) ale szanse sa chyba minimalne prawda?
 
Ja jutro na 11.30 mam wizyte. Nie licze ze bedzie widac nawet pecherzyk bo to bedzie 4t3d no ale niech zobaczy czy mam infekcje czy nie bo teraz nie czuje zeby cos tam mnie swedzialo a ostatnio byl dramat i juz sie gubie...niech sprawdzi i bedzie spokoj. Po co mam sie stresowac. Tylko jak myslicie pytac go czy potrzebuje cos na podtrzymnie czy cos w tym stylu? Bo niby ta biochemiczna miesiac temu mogla byc przypadkiem ale mam mega stresa ze nagle znowu strace...ale watpie ze przepisalby mi cokolwiek jak mam dobry progesteron.

Ja mialam 4+6 i byl pęcherzyk. Moze u Cieboe bedzie tez :) :)

Powiedz mu wszystko. Na pewno bedzie pytal :)
 
A teraz mi takie przysmaki podaje. Arbuz i ananas 😍😍😍
 

Załączniki

  • 15863669061001679454592405274560.jpg
    15863669061001679454592405274560.jpg
    1,4 MB · Wyświetleń: 52
reklama
Do góry