reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2020

Źródlana = kranówka [emoji12] nie ma po co kupować. Chyba, że dla CO2 [emoji16]
A z mineralnych to chyba tylko trzeba uważać, żeby nie było zbyt dużo sodu. Wybierać niskosodową i średniozmineralizowana.

Nie, że jestem fachowcem ale tak na chłopski rozum [emoji4] Minerały są spoko a pijąc źródlaną tylko to możesz sobie wypłukiwać te minerały.
Mieszkam w starej kamienicy, nie chcę wiedzieć jakie "minerały" mam w tych rurach nie zmienianych od lat więc akurat kranówkę tu piję tylko filtrowaną ewentualnie. U rodziców chętnie pijam bo jest pyszna kraniczanka ;)

Właśnie teraz mam jakąś niskozmineralizowaną wodę ale muszę się dopytać jak tam z moją muszynianką :D
 
reklama
Hej ! Jestem tu nowa! Dzisiaj 7 tyg , 2 d, jest zarodek, serduszko bije. Jest to moja 3 ciąża, dwie poprzednie , puste jaja płodowe, poronienia samoistne. Teraz mam od tygodnia plamienia brązowe ( w poprzedniej też tak miałam, więc jak zobaczyłam to myślałam że znowu to samo) , biorę acard 2x 75 mg , luteinę 3 x po 2 tabletki dopochwowo i mam dużo leżeć...pracuje na szczęście zdalniez domu ale mam strasznie twardy brzuch i ciągle muszę się kłaść. Dodatkowo mam dużą nadżerkę i lekarz coś tam nie widział dokładnie dobrze rozwiniętego ciałka żółtego? I ogólnie do 12 tygodnia trzeba czekać bo nigdy nie wiadomo tymbardziej w moim przypadku więc się ciągle mega stresuje...
P. S.
Gratulacje wsyztskim przyszłym Mamą! 3 mam mocno kciuki w tym trudnym okresie dla ludzkości !
Witaj [emoji3590] serdecznie gratulujemy małego człowieka [emoji7]
Rozgośc się, poczytaj, a przekonasz się, że my wszystkie się stresujemy [emoji16]
 
Hej ! Jestem tu nowa! Dzisiaj 7 tyg , 2 d, jest zarodek, serduszko bije. Jest to moja 3 ciąża, dwie poprzednie , puste jaja płodowe, poronienia samoistne. Teraz mam od tygodnia plamienia brązowe ( w poprzedniej też tak miałam, więc jak zobaczyłam to myślałam że znowu to samo) , biorę acard 2x 75 mg , luteinę 3 x po 2 tabletki dopochwowo i mam dużo leżeć...pracuje na szczęście zdalniez domu ale mam strasznie twardy brzuch i ciągle muszę się kłaść. Dodatkowo mam dużą nadżerkę i lekarz coś tam nie widział dokładnie dobrze rozwiniętego ciałka żółtego? I ogólnie do 12 tygodnia trzeba czekać bo nigdy nie wiadomo tymbardziej w moim przypadku więc się ciągle mega stresuje...
P. S.
Gratulacje wsyztskim przyszłym Mamą! 3 mam mocno kciuki w tym trudnym okresie dla ludzkości !
Gratuluję ciąży 😊 skoro masz nadżerkę to to może być powód plamień w ciaży. Często tak jest podobno przy nadzerkach właśnie 😄 myśl pozytywnie
 
Źródlana = kranówka [emoji12] nie ma po co kupować. Chyba, że dla CO2 [emoji16]
A z mineralnych to chyba tylko trzeba uważać, żeby nie było zbyt dużo sodu. Wybierać niskosodową i średniozmineralizowana.

Nie, że jestem fachowcem ale tak na chłopski rozum [emoji4] Minerały są spoko a pijąc źródlaną tylko to możesz sobie wypłukiwać te minerały.

Ja pije kranowe Ale na północy Szkocji mam taka wodę że nawet kamienia nie na w czajniku :D moj czajnik się zespół po jakos 10 latach.. rączka odpadła haha.

Ale z samym piciem wody to właśnie muszę się pilnować.. lapie się na tym że nadrabiam wieczorami, w dzień nie mam potrzeby zbietniej.. wczesniej pilam 2 duże latte w wielkim kubku slabizna taka z dużą ilością pianki.
Teraz nie pije bo mnie odrzucili dziś wypilam herbatę i szkl wody..

A nie raz do tej godziny nie wypije nic.. Ja nigdy nie mialam potrzeby picia za bardzo. Ale wieczorami i jak idę spać mnie suszy teraz w ciazy.
 
Hej, co do wagi to ja przy 158cm wzrostu wazę ok 63kg... w sumie zawsze ważyłam tak 55 ale teraz zupełnie dobrze czuje się z ta waga jaka mam.
musze tylko nosić wyższe buty żeby mnie było widać przy moich facetach 😉
Super rodzinka! 😁 Zazdroszcze obcasow, bo ja przy moim m sie oduczylam chodzic w obcasach, chociaz jemu nie przeszkadzalo, ale mi troche tak 😉
 
Hej : ) Wczoraj bylo u mnie testowanie i sa dwie kreseczki. To moja trzecia ciaza, takze juz powoli jestem ciazowa weteranka :D
Witaj w klubie ja już jakiś czas wiem o ciąży byłam u lekarza w 7 tygodniu ciąży jest już zarodek i bijące serduszko. Również to moja trzecia ciaza. Pozdrawiam
 
reklama
Wiecie że w uk nie ma przez całą ciaze badania ginekologicznego.. nikt tam nie zagląda I cytologii też nie robią. W ostatniej ciazy myslalam że odchodzą mi po trochu wody .. położna pobrana wymaz I okazało się że grzybica.. tak to bym nawet nie wiedziała..
 
Do góry