reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2020

Dzień dobry!
Doczytalam Was. Co do jedzenia, to mi nic nie smakuje, no może tylko chipsy solone :D Mięso jem tylko na obiad, szynki nie tknę. Jem same serki, jogurty. Chleba ciemnego nie zjem, bo mi w buzi rośnie. Grill też mnie odrzuca [emoji85]
Powiem Wam, że od 3 lat nie jadlam dobrych truskawek. W Niemczech w markecie są takie same cały rok, czyli bez smaku, a przy drogach nie sprzedaje prawie nikt. Nawet nie pamiętam co to znaczy ryż z truskawkami [emoji85]
Ja mam swoje truskawki na dzialce.. teraz kupilam sadzonki truskawki poziomkowej, slodka odmiana dla dzieci ;)
 
reklama
Ja piję 1 Inkę dziennie ale też ciężko było mi sie przestawić...
Chciałam wam powiedzieć, że w końcu udało mi się kupić wino bezalkoholowe - niestety szału nie ma przynajmniej mi nie smakuje 😄 śmiałam się, że może mąż sobie je doprawi % to wtedy będzie lepsze w smaku. W innym wypadku niestety będe musiała je wylać.

Kupiłam sobie wino jedno białe i jedno czerwone, dla mnie śmierdzi jak koci mocz 😂 Wolę Lecha free limonka/mięta albo najlepsze - pomelo/ grejpfrut ❤
 
Dzień dobry!
Doczytalam Was. Co do jedzenia, to mi nic nie smakuje, no może tylko chipsy solone :D Mięso jem tylko na obiad, szynki nie tknę. Jem same serki, jogurty. Chleba ciemnego nie zjem, bo mi w buzi rośnie. Grill też mnie odrzuca [emoji85]
Powiem Wam, że od 3 lat nie jadlam dobrych truskawek. W Niemczech w markecie są takie same cały rok, czyli bez smaku, a przy drogach nie sprzedaje prawie nikt. Nawet nie pamiętam co to znaczy ryż z truskawkami [emoji85]
Musisz sobie posadzic ;) ja w tym roku wsadzilam 60 sadzonek truskawek i 15 poziomek, juz kwitna :)
 
Lepiej nie robić łyżeczkowania, bo łyżeczkowanie obniża szanse na donoszenie kolejnej ciąży. Tłumaczyła mi to kiedyś dziewczyna po kilku poronieniach, która urodziła z in vitro. Po prostu to jest ingerencja i ona nie jest bez znaczenia dla zdrowia.
Tu masz rację po ciąży poronionej przy której miałam zabieg miałam kolejna ciąże i lekarze na podtrzymaniu mi. Mówili że bardzo możliwe że przez ten zabieg to się dzieje
 
Dziewczyny mam stresa. 5 lat tem miałam łyżeczkowanie macicy obumarcie płodu około 10 tc miałam wtedy 19 lat, dostałam jakieś tabletki na wywołanie w szpitalu, miałam normalnie bóle. Po 10 godzinach był zabieg. Myślicie że to może mieć wpływ na donoszenie ciąży? Mój obecny lekarz wie o wszystkim był zdziwiony że nie miałam żadnych badań po poronieniu. Wtedy jak byłam u lekarza nie było nawet tętna zauważył to obecny lekarz w karcie ciąży. Tak piszecie o naturalnym czyszczeniu i się zestresowałam ☹️
 
reklama
Tu masz rację po ciąży poronionej przy której miałam zabieg miałam kolejna ciąże i lekarze na podtrzymaniu mi. Mówili że bardzo możliwe że przez ten zabieg to się dzieje
To chodzi o to, że po łyżeczkowaniu w macicy mogą tworzyć się zrosty utrudniające zagnieżdżenie się zarodka. Można je zdiagnozować i usunąć przy pomocy histeroskopii.
 
Do góry