reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Grudniowe mamy 2020

Piernik wlasnie.. Moze spróbuj tak jak @aniia00 znaleźć jakiegos polskiego ginekologa w Wiedniu? Powinien jakis byc hmm
Jeden taki jest na drugim koncu wiednia i ze starym sprzetem gdzie malo co widac i nie daje zdjecia. Drugi jest ale prywatny a moja polska ginekolog jest z innego miasta gdzie jedzie sie 1.5h 😪
 
reklama
Nic specjalnego szykowac nie bede bo ogolnie nie lubie swiat najchetniej to wogole bym nie obchodzila, no ale ze corka urodzona centralnie w dzień Bozego Narodzenia to mus, a ze mala to chce i wielkanocne zwyczaje pokazac :) zeby miala co wspominac
Ja w ogóle nie obchodze świat, żadnych. Wg mnie to czysta komercja.

Kurcze ale macie pod górkę z tymi lekarzami za granicą...
 
Jeden taki jest na drugim koncu wiednia i ze starym sprzetem gdzie malo co widac i nie daje zdjecia. Drugi jest ale prywatny a moja polska ginekolog jest z innego miasta gdzie jedzie sie 1.5h 😪
U mnie sami prywatni sa jesli chodzi o Irlandię, za wszystkie wizyty placisz nawet u normalnego GP... ja na ostatniej wizycie zaplacilam 80e. Jesli chodzi o opieke ciezarnych w publicznym szpitalu, to bookujesz online wizyte w szpitalu (7 lat temu musialas miec list od gina) i co miesiac masz wizyty. Taka opieka jest darmowa, ale to tylko siusiu, ciśnienie, szybki scan i papa. Pobyt w szpitalu polozniczym darmowy.
 
Hej dziewczyny
Sorry za wczoraj, po prostu czulam sie pominieta troche. Hormony daja w kosc. Mam nadzieje ze przyjmiecie mnie spowrotem? 😶

Pewnie ze przyjmiemy fajnie ze jesteś świadoma jakiś tam swoich zachowań każda z nas szczególnie w tym stanie ma jazdy 🤪 fajnie ze umiemy to docenić i się wspierać nawzajem to najważniejsze ! 😁
 
Nic specjalnego szykowac nie bede bo ogolnie nie lubie swiat najchetniej to wogole bym nie obchodzila, no ale ze corka urodzona centralnie w dzień Bozego Narodzenia to mus, a ze mala to chce i wielkanocne zwyczaje pokazac :) zeby miala co wspominac

Pewnie super myśle ze to fajnie takie tradycje dla dzieci dla nich to frajda a i rodzica się cieplutko na serduszku robi ☺️
 
reklama
Do góry