reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2020

reklama
U mnie brzuszek tez raczej nie da się już ukryć 😂 mimo iż dopiero 9+2. Wystaje mała coś 😂 oczywiście pod luźnymi ciuchami to lajcik ale jak już obcisła bluzka to widać 🤪
 
Kupiłam sobie dziś w Lidlu sukienkę ciążowa. Niby średnio mi się podobala tak na obrazku ale wzielam. Mam jednak nadzieję, że dziś usłyszę same dobre wiadomości i że nie będę jej musiała oddawać bo już ją przymierzałam i jest całkiem fajna :)
 
Pół godziny temu położyłam sie (synek też śpi) i myslalam, że się zdrzemnę bo nie spie dziś od 4.50. no ale gdzie tam. Złapałam przedwizytowego stresa i nie da rady. Serducho mi wali jak oszalałe. Cały czas myślę, czy wszystko będzie ok.
 
Jaką będziecie miec teraz różnice między dziećmi jak najmlodsze wyjdzie w grudniu? U mnie bedzie dokładnie 23 miesiace, a rocznikowo rok po roku :D
U nas będzie różnica 25 miesięcy :)
Mam cykora przed wizytą :(
Będzie dobrze! 3mam kciuki!



Pytanko do pań w 8/9 tygodniu lub te co są juz dalej ale chodzi dokladnie o te tygodnie....czekam i czekam aż cycki bujną i nic 😅 kiedy to nadejdzie? Wiem ze jedne wczesniej drugie pozniej ale czy to jakos juz bedzie? U mnie dzis 8+1 i nic. Od poczatku ciazy piersi doslosnie odrobinke tylko pobolewaja od dolu po za tym moge normalnie dotykac itp, zadnych bóli. Aha i drugie pytanie w 9 tygodniu podobno otoczki sutkow zaczynaja ciemniec...zauwazylyscie to u siebie?
Bujna, ze urosną? U mnie w pierwszej ciąży dopiero gdzieś w 3 trymestrze zaczęły się powiększać. Od tamtej pory ciagle takie same, ale pewnie dlatego ze dalej karmie :) aż się boje co będzie za kilka lat, kiedy przestane karmić, w jakim stanie będą :D


:D

Ja w ciążowych spodniach chodzę od 5 tygodnia bo nie mogłam się dopiąć więc wyjątkowo szybko mi bebzon wylazł 🤔 no ale to druga ciąża a podobno w drugiej i następnych szybciej dostaje się brzuszek. Powiem szczerze, że nie na rękę mi to trochę bo ja jeszcze nie czuje się pewnie, w sensie dla mnie to nadal młoda ciąża i nadal boje się poronienia.
Ooo to szybko Ci wyskoczył. Ja tez druga ciąża, ale brzucha nie widzę, ale może to dlatego ze nie zdążyłam zbytnio schudnąć od pierwszej ciąży... i nie wiem czy ten brzuch co mi teraz wystaje to ciążowy czy po prostu jestem gruba 🤦🏼‍♀️

a tak wgl to ile chcecie/planujecie mieć dzieci? Mi się marzy czwórka :)
 
U nas będzie różnica 25 miesięcy :)

Będzie dobrze! 3mam kciuki!




Bujna, ze urosną? U mnie w pierwszej ciąży dopiero gdzieś w 3 trymestrze zaczęły się powiększać. Od tamtej pory ciagle takie same, ale pewnie dlatego ze dalej karmie :) aż się boje co będzie za kilka lat, kiedy przestane karmić, w jakim stanie będą :D


:D


Ooo to szybko Ci wyskoczył. Ja tez druga ciąża, ale brzucha nie widzę, ale może to dlatego ze nie zdążyłam zbytnio schudnąć od pierwszej ciąży... i nie wiem czy ten brzuch co mi teraz wystaje to ciążowy czy po prostu jestem gruba 🤦🏼‍♀️

a tak wgl to ile chcecie/planujecie mieć dzieci? Mi się marzy czwórka :)
Kiedyś myślałam o trójce. Teraz raczej o dwójce. Sama nie wiem 😁
 
reklama
U nas będzie różnica 25 miesięcy :)

Będzie dobrze! 3mam kciuki!




Bujna, ze urosną? U mnie w pierwszej ciąży dopiero gdzieś w 3 trymestrze zaczęły się powiększać. Od tamtej pory ciagle takie same, ale pewnie dlatego ze dalej karmie :) aż się boje co będzie za kilka lat, kiedy przestane karmić, w jakim stanie będą :D


:D


Ooo to szybko Ci wyskoczył. Ja tez druga ciąża, ale brzucha nie widzę, ale może to dlatego ze nie zdążyłam zbytnio schudnąć od pierwszej ciąży... i nie wiem czy ten brzuch co mi teraz wystaje to ciążowy czy po prostu jestem gruba 🤦🏼‍♀️

a tak wgl to ile chcecie/planujecie mieć dzieci? Mi się marzy czwórka :)
Ja zawsze chciałam miec dużą rodzinę, ale tak realnie patrzac, to mysle 3 max ;)
 
Do góry