reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2020

reklama
Super kochana !!![emoji173][emoji2956] gratulacje [emoji173][emoji173]

Wariatki xd ile postów [emoji23]
Hello Mamuśki ! Witam się z Wami mam całe 2 cm i cudownie bijące serduszko, mamusia aż się popłakała [emoji12][emoji3059] widać u mnie już główkę i raczki, nóżki chodź jesteśmy dopiero w 9 tc [emoji6] krwiak jeszcze jest ale Pan Doktor kazał się nim już nie przejmować tylko odpoczywać a on sam z czasem się wchłonie. Aaaaa ale się cieszę [emoji12][emoji16][emoji16][emoji7][emoji173]️[emoji3059][emoji7][emoji3059][emoji7][emoji173]️
 
Ale z charakteru zupełne przeciwieństwa , syn jest bardzo grzeczny, ułożony, sportowiec, nie buntuje się ani na naukę ani żeby mi coś pomoc, jedynie teraz ciezko mu bo nie może trenować ukochanej piłki . A mała to szogun, wszędzie jej pełno, wszystko musi mieć już i natychmiast , maltretuje tego swojego brata, szczypie go, gryzie, podkrada rzeczy z pokoju, ale on ma do niej cierpliwość .
Na wieść o kolejnym maluchu to stwierdził” mamo Polka go zameczy” hehe i oczywiście ma nadzieje ze będzie chłopiec 😉
O to rzeczywiście kochany. Rzadko kiedy chłopcy w tym wieku są tacy wyrozumiali i grzeczni. <3 A mala wyrośnie z tego. Znaczy mam taką nadzieję bo mój szatan też taki sam [emoji16]
 
Ten czas nie płynie, stanął w miejscu 😱
jakby to były normalne czasy to wyszłabym z domu, poszła do kawiarni, po sklepach bym się przeszła i kupiła jakies niepotrzebne nikomu pierdoly albo kolejne książki. A tak to wezmę i oszaleje :D

Ja dziś zamówiłam w końcu segregator mamy ginekolog i dziś przyszło mi 7 książek wiec trochę zabije czasu. Kochana wizyta tuż tuż czekamy na cudowne wieści ❤️😘
 
reklama
Dwujajowe, niefart, dwujajowa owulacja. Mam 32 lata w tym roku, być może to tego wina, albo, ze przez kilka lat brałam leki przeciwdepresyjne. W rodzinie nikogo z bliźniąt.
Bliźniaki to podwójne szczęście. Wiadomo, dwa razy więcej roboty, wydatków itp. Ale jak już urodzisz to będziesz na prawdę szczęśliwa.. Bliźniaki ładnie się razem wychowują. Dasz radę na pewno :* kiedy masz wizytę kolejna?
 
Do góry