reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2020

Aaaa i częste sikanie też mnie dopada ale jakoś tak nie przez cały dzień [emoji23] czasem latam co 15 minut czy pół godziny a potem mogę nie iść przez kilka godzin i jest ok [emoji846]dziwne to jakieś [emoji3061]
Ja się zastanawiam od czego to tak te sikanie jest we wczesnej ciąży bo w 3 trymestrze rozumiem duży brzuch dziecko sporo powiększona macica ale teraz?
 
reklama
Macie jakieś objawy? Jestem teraz na 6 tygodniu i jestem tak przeraźliwie zmęczona, ze cały dzień mogłabym leżeć 🤪 a pracuje zdalnie, nie jest lekko, właśnie leżę tak od 15:30 i muszę jeszcze dopracować dzisiaj 2 godziny 😅
I piersi bolą już całe
Codziennie od 4/5 nie moge spac a w dzien za to chodze jak zombie, mdlosci, czasem jak wstane to mi sie w glowie zakreci i cisnienie skoczy, wrazenie slabej kondycji 😊 a piersi raz bola troszke raz nie ale u mnie dopiero 4+1
 
U mnie 5 tydzień (4+2) i lekko mnie boli podbrzusze, ale nie cały czas. Oprócz tego jestem zmęczona, a też pracuje z domu, więc głównie na kanapie 😀 z kolei w nocy nie mogę zasnąć co jest dla mnie szokiem bo zawsze zasypiałam w 5 sekund!
Ja to samo w nocy krece sie i wierce mimo ze jestem padnieta 😅
 
Mnie boli brzuch jak naprawdę długo nie idę do WC. Z tego co czytałam nie wolno za bardzo wstrzymywać moczu. Ale mnie to denerwuje ze 4x na 1h muszę iść sikac a czasami niby ciśnie na pęcherz a tak 2 kropelki moczu poleci [emoji23]
To jak tak czesto ze 4x na godzine a 2 kropelki i czujesz parcie to zbadalabym mocz. Ja tak mialam ostatnio myslalam ze tak jest a wyszly bakterie.
 
Dziewczyny czy jak wstrzymacie mocz bo np nie macie jak iść w danej chwili do wc to też Was potem boli podbrzusze? Zaobserwowałam u siebie coś takiego..

Mam dokladnie to samo! A juz najwiekszy bol brzucha mam nad ranem, po calej nocy nie robienia siku. Nie wiem o co z tym chodzi.. A jeli chodzi o reszte objawow to juz mnie muli caly dzien praktycznie, jeszcze nie ma tragedii ale chyba sie rozkrecaja mdlosci. Padnieta jestem calkowicie, przychodzi godzina 20 a ja juz bym najchetniej wskoczyla w pizame..
 
Już po pobraniu krwi. Pani która mi pobierała cieszyła się ze mnie zobaczyła bo mówiła ze wczoraj z laboratorium do niej dzwonili czy samem się ona nie pomylił ze zleciła mi sama podjednostkę wolnej bety ze robi się to od 12 tyg ciąży przy PAPPA właśnie i dziwne ze lekarz mi to zaznaczył. Stwierdziliśmy ze się pewnie pomylił co nie zmienia faktu, ze przez niego wczoraj wylałam morze łez.... teraz czekam koło 12-13 maja być wyniki normalnej bety. Fakt faktem mam wysokie tsh i dobrze ze jutro do niego idę mam nadzieje ze będziemy walczyć to zbić i będzie wszystko dobrze.... musi być dobrze nie poddałam się tak łatwo ! Dziękuje wam jeszcze raz za bardzo duze wsparcie w dniu wczorajszym. Jesteście kochane !!!
 
Już po pobraniu krwi. Pani która mi pobierała cieszyła się ze mnie zobaczyła bo mówiła ze wczoraj z laboratorium do niej dzwonili czy samem się ona nie pomylił ze zleciła mi sama podjednostkę wolnej bety ze robi się to od 12 tyg ciąży przy PAPPA właśnie i dziwne ze lekarz mi to zaznaczył. Stwierdziliśmy ze się pewnie pomylił co nie zmienia faktu, ze przez niego wczoraj wylałam morze łez.... teraz czekam koło 12-13 maja być wyniki normalnej bety. Fakt faktem mam wysokie tsh i dobrze ze jutro do niego idę mam nadzieje ze będziemy walczyć to zbić i będzie wszystko dobrze.... musi być dobrze nie poddałam się tak łatwo ! Dziękuje wam jeszcze raz za bardzo duze wsparcie w dniu wczorajszym. Jesteście kochane !!!

Jezu jak mogl pomylic badania... :(
Dawaj znac jak beta dzisiaj :*
 
To jak tak czesto ze 4x na godzine a 2 kropelki i czujesz parcie to zbadalabym mocz. Ja tak mialam ostatnio myslalam ze tak jest a wyszly bakterie.
Ja tak czasami nawet miałam bez ciąży i były badania moczu robione i żadnej bakterii nie wykryto[emoji6] ale po proszę o takie badanie na wizycie tak dla świętego spokoju bo teraz ciężko się dostać gdzie kolwiek.
 
Dziewczyny dostałam wyniki badań. Mam cytomegalie IgG dodatnia. A cytomegalie IgM ujemna. Czy ktoras tak miala? Jest to jakies zagrożenie dla płodu.?

Moja przyjaciółka miala wlasnie wykryta cytomegalie i musiala robić dodatkowe badania kiedy sie tym zarazila bo jesli w ciazy to byloby to bardzo niebezpieczne dla płodu.. Niepelnosprawnosc lub poronienie :(

Zestresowalam sie.. Napisalam juz smsa do ginekolog czy cos mam jeszcze robić..
Niby wyczytalam ze jak jedno dodatnie a jedno ujemne to ze przebyta juz...
 
reklama
Jezu jak mogl pomylic badania... :(
Dawaj znac jak beta dzisiaj :*

Dam dam teraz znów będzie czas się dłużył hehe booooziu ile stresu i nerwów człowieka się naje jak by mało miał wszystkiego :( zazdroszczę kobieta które bez problemu zachodzą w ciąże i bez problemowe maja 9 miesięcy szczęściary !!! Ja chyba nigdy nie miałam takiego stresu :/
 
Do góry