reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Grudniowe mamy 2020

Macie jakieś objawy? Jestem teraz na 6 tygodniu i jestem tak przeraźliwie zmęczona, ze cały dzień mogłabym leżeć 🤪 a pracuje zdalnie, nie jest lekko, właśnie leżę tak od 15:30 i muszę jeszcze dopracować dzisiaj 2 godziny 😅
I piersi bolą już całe
 
reklama
Jak badałam betę to pani mi powiedziała ze ta wolna czyli chyba całkowita (?) nie różni się od tej podjednostki niczym i ze ona mi zaznaczy w badaniach wolna bo wtedy będzie szybciej wynik
Nie znalazłam tez nic odnośnie tego uI wiec prawdopodobnie jest to norma dla danego laboratorium i nie porównasz tego z poprzednia beta. Ale pewnie można uznać ze to 1500mI :)
 
Macie jakieś objawy? Jestem teraz na 6 tygodniu i jestem tak przeraźliwie zmęczona, ze cały dzień mogłabym leżeć [emoji2957] a pracuje zdalnie, nie jest lekko, właśnie leżę tak od 15:30 i muszę jeszcze dopracować dzisiaj 2 godziny [emoji28]
I piersi bolą już całe
Ja prócz czasami bólu podbrzusza i częstego sikania nic mi nie dolega. A jutro 6+0
 
Macie jakieś objawy? Jestem teraz na 6 tygodniu i jestem tak przeraźliwie zmęczona, ze cały dzień mogłabym leżeć 🤪 a pracuje zdalnie, nie jest lekko, właśnie leżę tak od 15:30 i muszę jeszcze dopracować dzisiaj 2 godziny 😅
I piersi bolą już całe

Ja tak samo. Ale nie wiem czy to nie ze znudzenia. Plus piersi bola i podbrzusze :)
 
Macie jakieś objawy? Jestem teraz na 6 tygodniu i jestem tak przeraźliwie zmęczona, ze cały dzień mogłabym leżeć 🤪 a pracuje zdalnie, nie jest lekko, właśnie leżę tak od 15:30 i muszę jeszcze dopracować dzisiaj 2 godziny 😅
I piersi bolą już całe

U mnie 5 tydzień (4+2) i lekko mnie boli podbrzusze, ale nie cały czas. Oprócz tego jestem zmęczona, a też pracuje z domu, więc głównie na kanapie 😀 z kolei w nocy nie mogę zasnąć co jest dla mnie szokiem bo zawsze zasypiałam w 5 sekund!
 
reklama
Sama już nie wiem... Zastanawiam się czy mogłam zajsc w ciążę w 29 dc przy cyklach 35dni... Bo wtedy doszło do zbliżenia i może faktycznie ciąża jest mega mala.
Szczerze mówiąc nie staraliśmy się o dziecko i ja bylam pewna ze mam niepłodne i zaraz będzie okres...
Odnośnie wielkości pęcherzyka to nie powiedział jakiej jest wielkości.
To może faktycznie ciąża jest młodsza :) jest jeszcze nadzieja. Oj to będą ciężkie 2 tygodnie ale jesteśmy z Toba!
 
Do góry