reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2020

Witam sie i ja :) po 7 latach, nareszcie zobaczylam na tescie dwie kreski. Ciaza jest jeszcze wczesnia, na wczorajszej wizycie jeszcze nie bylo widac pecherzyka, ale ciaza jest (podobno). Przyblizony termin na 10.12 :) mam juz coreczke- grudnioweczke :) z 25.12 :) pozdrawiam wszystkie przyszle mamy :)
Cześć :) ile lat ma córcia ?
Edit, już doczytałam :)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Od 10 dc? Bo ja od 5 dc do 9dc brałam clostylbeget. Od 10 lakarz mówi żebym brała luteine przez 10 dni 50 pod język 100 dopochwowo. I tak się martwię TeraZ. Bo od 16 dc pokazuje mi uśmiechnięta buzke na teście owulacyjnym. Czy jest jakaś szansa że uda nam się zostać szczęśliwymi rodzicami 🤔😥
Nie wiem czy którakolwiek z nas potrafi Ci odpowiedzieć na to pytanie. Ja nie brałam tych leków o których piszesz nie będąc w ciąży więc nie wiem jak wtedy działają.
 
Ostatnia edycja:
Bardzo bardzo dziękuje !! :* będzie ciężka noc .... trzymajcie kciuki kochane i bardzo dziękuje jeszcze raz
✊ Kciuki zaciśnięte 🙂 musi być dobrze ! Postaraj się nie myśleć za dużo (wiem wiem łatwo się mowi). Ja nie wiem czemu ten lekarz kazał Ci takie dziwne hcg zrobić..
 
Macie jakieś objawy? Jestem teraz na 6 tygodniu i jestem tak przeraźliwie zmęczona, ze cały dzień mogłabym leżeć 🤪 a pracuje zdalnie, nie jest lekko, właśnie leżę tak od 15:30 i muszę jeszcze dopracować dzisiaj 2 godziny 😅
I piersi bolą już całe
Też jestem zmęczona i śpiąca i ciągle mi zimno. Ale tak przeraźliwie zimno. Co do spania czy ogólnie odpoczynku to niestety ale nie mogę sobie na to pozwolić bo mam w domu maluszka, który nie rozumie jeszcze, że mama jest zmeczona :( momentami mam mdłości i jakos tak szybciej robię się głodna i to tak znienacka ;) do tego bóle w podbrzuszu i bóle żołądka.. chyba tyle ;)
 
Dziewczyny czy jak wstrzymacie mocz bo np nie macie jak iść w danej chwili do wc to też Was potem boli podbrzusze? Zaobserwowałam u siebie coś takiego..
 
reklama
Dziewczyny czy jak wstrzymacie mocz bo np nie macie jak iść w danej chwili do wc to też Was potem boli podbrzusze? Zaobserwowałam u siebie coś takiego..
Mnie boli brzuch jak naprawdę długo nie idę do WC. Z tego co czytałam nie wolno za bardzo wstrzymywać moczu. Ale mnie to denerwuje ze 4x na 1h muszę iść sikac a czasami niby ciśnie na pęcherz a tak 2 kropelki moczu poleci [emoji23]
 
Do góry