reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2020

Ha! Wkoncu i ja sie umowilam na pierwsza wizyte zwlekalam ale czytajac wasze wpisy juz nie moge sie doczegac ide w poniedzialek 04.05 bedzie to 7+0 wedlug apki mam nadzieje ze wszystko bedzie dobrze wczoraj troche planilam tak na brazowo ale odpoczelam i bylo juz ok
 
reklama
Ja mam jutro pierwszą wizytę o 16.40.
5+6. Mam nadzieję że zrobi mi usg na nfz mimo że przez telefon stwierdziła że oficjalnie to nie zrobi.
Zdaje sobie sprawę że ciąża może być młodsza i będzie tylko pęcherzyk jeszcze ale chciałabym już chociaż takiego kropka zobaczyć [emoji4]
"Piernik98, post: 19444535, member: 196794"]
U mnie jutro wizyta na 10.15 u nowego lekarza...tez sie stresuje czy sie okaze kompetentny ale mam opinie od 1 osoby ze byl ok a od drugiej ze prowadzil jej zagrozona ciaze po 1 poronieniu i 1 pozamacicznej wiec licze ze bedzie ok. Choc to juz dziadzius o lasce 😅 licze ze ma doswiadczenie jak na swoj wiek

I ja mam jutro pierwszą wizyte...troche sie boje 😅

@Migdalove trzymam &&& żeby jednak było ok .
 
reklama
Do góry