reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2020

reklama
Teraz chce iść potwierdzić ciąże i porozmawiać co za badania mam zrobić itp. a za tydzień idę do mojego ginekologa, który będzie prowadził mi ciąże i odrazu będę mieć wyniki badań. Czy te dwie wizyty mogą mi zaszkodzić?
Wątpię, że zaszkodzą :) chociaż z drugiej strony zdania co do szkodliwości USG na wczesnym etapie ciazy są podzielone.. Chodziło mi o to, ze ja po prostu nie widzę sensu chodzić tak często ale mówię tutaj tylko o sobie ;) każda z nas ma inne potrzeby, więc jeśli Ty chcesz iść zarówno teraz jak i za tydzień to oczywiście rób jak Ci serducho podpowiada :)
 
Dziewczyny a ja z takim pytaniem jak to było z tymi badaniami prenatalnymi? Mam wizytę na 21.05, dzwoniłam do lekarza i powiedział że jak plamienie ustąpiło i dobrze się czuje, to nie muszę przychodzić wcześniej. Tego 21 będę miała 10+4/10+5tc. Na necie piszą, że prenatalne od 11 do 13+6tc. Czyli pewnie to musi być 11tc już zaczęty? Nie pamiętam jak z synkiem miałam 🙈
Oj też już nie pamiętam jak to było..
 
Wątpię, że zaszkodzą :) chociaż z drugiej strony zdania co do szkodliwości USG na wczesnym etapie ciazy są podzielone.. Chodziło mi o to, ze ja po prostu nie widzę sensu chodzić tak często ale mówię tutaj tylko o sobie ;) każda z nas ma inne potrzeby, więc jeśli Ty chcesz iść zarówno teraz jak i za tydzień to oczywiście rób jak Ci serducho podpowiada :)
To pierwsza upragniona ciaza i poprostu nie mogę się doczekać... 😁 Więc pójdę i zobaczę co będzie 😉
 
Dziewczyny kiedy robiłyście pierwsze usg? Ja zadzwoniłam właśnie,żeby się umówić na wizytę i USG..bylam przekonana, że pewnie gdzieś za tydz mnie zapisze a ona mi wyznaczyła jutro termin na godz 19 :o według apki jest 5+4.. Wiadomo, że może być i młodsza..mam mieszane uczucia czy iść jutro czy przełożyć jakoś wizyte na za tydzień..
Ja byłam 6+0
 
reklama
Do góry