reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2020

reklama
20200427_142606.jpg
 
Dziewczyny mam bete.
25. 04 - 4 689
27.04 - 6 425

Kalkulator wyliczył, że jest w normie.

Ja się trochę jednak martwię że to mały przyrost ....
Zobacz załącznik 1112049
Chyba cos kochana źle w kalkulator wpisała bo ten % jest Ogromny. Na moim kalkulator wyszło u Ciebie 38%. Ale nie wiem w jakich godz rabilas.
Moj przyrost był duo mniejszy. I lekarz powiedział że mam się nie stresować przyrostem.
 
A jaki miałaś pierwszy ?

To mi wyliczył 36 procent i nie wiem czemu ten kalkulator gada że jest w normie albo ja jestem jakaś głupia
Musialas zle wpisac cos bo wpisalam teraz u siebie twoj przyrost i wyszlo ze poniezej normy tez. Ale po becie 1000 przyrost sie zmniejsza to moze te 36% nie jest jednak tak malo? Aczkolwiek ja mialam w nomie ponad te 66% na 48h...mysle ze powinnas to sprawdzic i isc do lekarza. Lepiej sie upewnic o co chodzi. Mam nadzieje ze bedzie dobrze
 
Chyba cos kochana źle w kalkulator wpisała bo ten % jest Ogromny. Na moim kalkulator wyszło u Ciebie 38%. Ale nie wiem w jakich godz rabilas.
Moj przyrost był duo mniejszy. I lekarz powiedział że mam się nie stresować przyrostem.

W tych samych godzinach ...
Sobota 8 rano
Dzisiaj o 9
....
Nie pozostaje mi nic innego jak czekać na usg w środę .... :/
 
Dziewczyny mam bete.
25. 04 - 4 689
27.04 - 6 425

Kalkulator wyliczył, że jest w normie.

Ja się trochę jednak martwię że to mały przyrost ....
Zobacz załącznik 1112049

cos chyba złe w kalkulator wpisałaś (tez mi się to zdarza). Sprawdz jeszcze raz z godzinami ;)

ale mimo wszystko nie ma się co stresować na zapas. Normy normami ale zdarzają się odstępstwa a wcale nie znaczy to, ze ciaza jest nieprawidłowa. Dlatego moja lekarka mówi, ze beta samodzielnie robiona może przyniesc więcej szkody niż pożytku bo dużo stresu ;)
 
reklama
Do góry